Huawei Matebook D16 nasıldır?

Yani 16 ne kadar sessiz olur bilemem. Bence d16 da sessiz bir model. Ama ekstra önemliyse o zaman x pro 14 inç önerebilirim ben de. O inanılmaz sessizdi
Şimdi müşteri temsilcii ile konuştum. X Pro için fan sesi desibeli, 30 imiş. Bu iyi bir ortalama olsa gerek, ne dersiniz?
Arkadaşlar Huawei Matebook serilerinden almak istiyorum ama D16 olur gibi sizce?
Ben de almak isityorum, aldınız mı siz?

Son düzenleme:
Şimdi müşteri temsilcii ile konuştum. X Pro için fan sesi desibeli, 30 imiş. Bu iyi bir ortalama olsa gerek, ne dersiniz?
Oldukça iyi hocam. Ama dokunmatik ekranı vs ekstra ücret olarak yansıyor tabi fiyatına. Bütçenizi zorlamayacaksa olabilir ama belki o fiyata daha iyi şeyler de bulunabilir

Oldukça iyi hocam. Ama dokunmatik ekranı vs ekstra ücret olarak yansıyor tabii fiyatına. Bütçenizi zorlamayacaksa olabilir ama belki o fiyata daha iyi şeyler de bulunabilir

Fazladan ücret derken? Bu özellikler fiyatı mı yükseltti, yoksa

Huawei Matebook X Pro 2021 Windows 10 Pro i7 - 16 GB + 1TB - Yeşil​

23.999, 00 TL
Bundan başka da mı para ödeyeceğim? Daha iyisi derken, öneriniz varsa ve zahmet olmazsa yazabilir misiniz, onları da incelerim.

Fazladan ücret derken? Bu özellikler fiyatı mı yükseltti, yoksa

Huawei Matebook X Pro 2021 Windows 10 Pro i7 - 16 GB + 1TB - Yeşil​

23.999, 00 TL
Bundan başka da mı para ödeyeceğim? Daha iyisi derken, öneriniz varsa ve zahmet olmazsa yazabilir misiniz, onları da incelerim.
Yok hocam yani 24.000 e dahil de mesela matebook d16 15.000 falan sanırım. Aradaki fiyat farkı bu özelliklerden de kaynaklı. Onları kullanmayacaksanız daha uygun bir şey almak da mantıklı. Başka model bakayım neler varmış
Oyun bilgisayarı olmayıp fan sesi rahatsız etmeyen bir bilgisayar öneriniz var mı? Macbook air 13 dışında? Bütçe, 20.000.
Honor MagicBook 16 Amd Ryzen5-5600H 16 GB Ram 512 GB SSD 16.1 Aslında honor huaweinin alt markası ve ben bu ürünü de incelemiştim. Gerçekten gördüğümde benim bilgisayar (d16) sanmıştım o kadar benziyorlardı. Zaten iç donanmı da aynı hatta işlemcisi bir nesil üst. D16'ya göre de 2-3 bin tl daha ucuz. Bence şans verilebilir
Yok hocam yani 24.000 e dahil de mesela matebook d16 15.000 falan sanırım. Aradaki fiyat farkı bu özelliklerden de kaynaklı. Onları kullanmayacaksanız daha uygun bir şey almak da mantıklı. Başka model bakayım neler varmış

Honor MagicBook 16 Amd Ryzen5-5600H 16 GB Ram 512 GB SSD 16.1 Aslında honor huaweinin alt markası ve ben bu ürünü de incelemiştim. Gerçekten gördüğümde benim bilgisayar (d16) sanmıştım o kadar benziyorlardı. Zaten iç donanmı da aynı hatta işlemcisi bir nesil üst. D16'ya göre de 2-3 bin tl daha ucuz. Bence şans verilebilir
Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG007PTX i7-1185G7 16 GB 1 TB SSD 14" W10H UHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri Yine bu da olabilir. Ben buldukça eklerim buraya

Son düzenleme:

Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG007PTX i7-1185G7 16 GB 1 TB SSD 14" W10H UHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri Yine bu da olabilir. Ben buldukça eklerim buraya
Teşekkür ederim. İnceleyeyim gönderdiklerinizi...

1652465050455.png

Şu anki dizüstü bilgisayarım bu şekilde. Fan markası da: dfs501105frot... İlk aldığımda fana dikkat etmemiştim. Bayağı zamandır kullandım. Şimdi bu verilere göre bu matebookların fanı nasıl olur?

1652465050455.png

Şu anki dizüstü bilgisayarım bu şekilde. Fan markası da: dfs501105frot... İlk aldığımda fana dikkat etmemiştim. Bayağı zamandır kullandım. Şimdi bu verilere göre bu matebookların fanı nasıl olur?
bu ürün nasıl

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1386923

bu ürün nasıl
Attığınız ürün güzel. Ama ben thinkpadlerin tasarımlarını sevmiyorum. Bana çok eski makinalarmış gibi hissettiriyor ama tamamen kişisel yorum. Üstteki fan sorusu için de bilgim yok maalesef 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı