Huawei MatePad 11.5 ekranı içe göçüyor gibi

Jesse Pinkmann

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, sorun başlıkta yazdığım gibi yeni tablet aldım. Ama ekranın sol köşesini bastırdığımda ekran böyle içe göçüyormuş gibi bir hissiyat veriyor. Böyle oynuyormuş içinde boşluk varmış gibi. Aynı zamanda ses geliyor ekranı bastırınca ama başka bir yerine bastırınca öyle bir şey yapmıyor garantiye yolluyim mi sizce? Tabletin marka modeli ise Huawei MatePad 11.5. videoda anlatıyorum problemi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üretiminde hata var gibi. Benzer durumu iPhone 5'te yaşamıştım sağ üst köşe zamanla havaya kalktı ekranı kasadan ayrıldı. Sorunun üstüne gidin, garanti için uğraşın. Yeni aldıysanız iade edip yenisini de alabilirsiniz (tabii aynı fiyata geliyorsa).

Hocam yeni aldım, kutudan ilk çıkardığımda böyleydi. Kargo kodu yolladılar ürünü yollamam için de göndereyim mi gönder miyim mi herhangi bir sıkıntı olur mu diye kararsız kaldım bir sorayım dedim. Yolluyorum o zaman garantiye sıkıntı çıkacaksa.

Hocam yeni aldım, kutudan ilk çıkardığımda böyleydi. Kargo kodu yolladılar ürünü yollamam için de göndereyim mi göndermeyeyim mi herhangi bir sıkıntı olur mu diye kararsız kaldım bir sorayım dedim. Yolluyorum o zaman garantiye sıkıntı çıkacaksa.

Kutudan çıktığında böyleyse gönderin elbet. Değişimini isteyin sıfırını versinler. Kutudan çıkar çıkmaz sıkıntılı çıkmış sizlik bir durum yok.

Kutudan çıktığında böyleyse gönderin elbet. Değişimini isteyin sıfırını versinler. Kutudan çıkar çıkmaz sıkıntılı çıkmış sizlik bir durum yok.

Hocam sorunu anlatmamı istedikleri bir kağıt yazmamı istediler de, ne diyeyim bu duruma? Yani arızanın tam ismini bilmiyorum ne yazmamı önerirsiniz?

Hocam sorunu anlatmamı istedikleri bir kağıt yazmamı istediler de, ne diyeyim bu duruma? Yani arızanın tam ismini bilmiyorum ne yazmamı önerirsiniz?

Şunu uyarlayabilirsiniz:

Tarih:

Merhaba,

X tarihinde X mağazasından/sitesinden Huawei MatePad 11.5 tableti satın aldım. X tarihinde tarafıma ulaştı. Kutusunda herhangi bir hasar olmadığından emin olarak teslim aldım.

Tableti kutusundan çıkarttığımda sol üst köşesinde bir sorun fark ettim. Elimle ekrana bastırınca çıtırdıyor ve ekran biraz içine göçüyor. Aynı şeyi sağ tarafında yaptığım zaman bu durumla karşılaşmıyorum.

Üretim hatası olduğunu düşünüyorum. Gerekli incelemeleri yapıp tarafıma bildirilmesini istiyorum. Sorun tespit edilirse sıfır olarak yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

Ad Soyad:
Cep Tel:
E-posta:
Adres:

Şunu uyarlayabilirsiniz:

Tarih:

Merhaba,

X tarihinde X mağazasından/sitesinden Huawei MatePad 11.5 tableti satın aldım. X tarihinde tarafıma ulaştı. Kutusunda herhangi bir hasar olmadığından emin olarak teslim aldım.

Tableti kutusundan çıkarttığımda sol üst köşesinde bir sorun fark ettim. Elimle ekrana bastırınca çıtırdıyor ve ekran biraz içine göçüyor. Aynı şeyi sağ tarafında yaptığım zaman bu durumla karşılaşmıyorum.

Üretim hatası olduğunu düşünüyorum. Gerekli incelemeleri yapıp tarafıma bildirilmesini istiyorum. Sorun tespit edilirse sıfır olarak yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

Ad soyad:
Cep tel:
E-posta:
Adres:

Hocam elinize sağlık çok teşekkür ediyorum. Çok sağ olun ayırdığınız vakit için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı