Huawei MatePad 11.5 inç alınır mı?

Asla önermem, google servisleri yok bu büyük bir sorun hala.
Appgalery mağazası bir dosya indireceğiniz zaman bambaşka sitelere sizi yönlendiriyor, oradan APK gibi indiriyor "YouTube" için bile internetten tarayıcı üzerinden giriyorsunuz.
Bu fiyat bandına size iPad 9.nesil öneririm sizi fazlasıyla tatmin edecek bir tablet.

Asla önermem, Google servisleri yok bu büyük bir sorun hala.
Appgalery mağazası bir dosya indireceğiniz zaman bambaşka sitelere sizi yönlendiriyor, oradan APK gibi indiriyor "YouTube" için bile internetten tarayıcı üzerinden giriyorsunuz.
Bu fiyat bandına size iPad 9.nesil öneririm sizi fazlasıyla tatmin edecek bir tablet.

Hocam şimdi hem klavye hem kalem ile geliyor asıl kilit noktam o ders için almayı düşünüyorum ama PUBG gibi oyunları açmazsa işime yaramaz. Bir de gbox muhabbeti var Play Store vs geliyormuş orada.

Google servisleri vb uğraşırım diyorsanız güzel bence hocam. İddialı cihazlardan kullanımı ve görüntüsü güzel.

Ben aldım, Gbox ile Google olayı kökünden çözülüyor. Hiçbir sıkıntısı yok, fiyatına göre muazzam tablet.

Xiaomi Mi Pad 6 Pro daha iyi bir tercih olacaktır.
En azından saçma sapan google servisleri ile uğraşmazsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı