Huawei telefona WhatsApp nasıl yüklenebilir?

• Konuyu başlatan MzSe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 242

MzSe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün WhatsApp'tan bir uyarı aldım. Resmi olmayan uygulama diye. Gbox kullanıyorum. Oradan denedim olmadı. Huawei Appgalery'den denedim oradan da olmadı. Nasıl indireceğim? Yani artık telefon değiştireceğim böyle giderse.

Apk hiç yüklenmiyor.

Zaten huawei appgalery apk yüklüyor yanlış mıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240508_234259_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20240508_234259_com.whatsapp.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 20
Whatsapp resmi kaynaklarına göre uygulamayı telefonlar için Android Ve IOS işletim sistemlerine pazarlamakta. HarmonyOS Next işletim sisteminizde bu hatayı almanız normal. Huawei'nin sunmuş olduğu uygulama mağazalarından indirmekten başka çareniz yok.

Whatsapp resmi kaynaklarına göre uygulamayı telefonlar için Android Ve IOS işletim sistemlerine pazarlamakta. HarmonyOS Next işletim sisteminizde bu hatayı almanız normal. Huawei'nin sunmuş olduğu uygulama mağazalarından indirmekten başka çareniz yok.
Emui 13 var şuan. Harmonyos yok. Peki telefon değiştirmekten başka çarem yok mu?

Apk hiç yüklenmiyor.

Zaten huawei appgalery apk yüklüyor yanlış mıyım?
Şimdi baktım da yakınlarda başka Huawei cihaz varsa Phone Clone uygulamasıyla uygulamayı aktarınca sıkıntı çıkmıyormuş. Ayrıca GBox falan üzerinden çok fazla denemeni tavsiye etmem, numaranın yasaklanma ihtimali falan varmış. 🫢

Şimdi baktım da yakınlarda başka Huawei cihaz varsa Phone clone uygulamasıyla uygulamayı aktarınca sıkıntı çıkmıyormuş. Ayrıca gbox falan üzerinden çok fazla denemeni tavsiye etmem, numaranın yasaklanma ihtimali falan varmış. 🫢

Hocam ne yapacağım ya? Huawei appgalery deseniz oradan denedim bu hata. Play Store deseniz zaten gbox dışında Play Store yok. Ne yapacağım? Annemin huawei mate 10 prosu var fakat uğraşmak istemiyorum.

Geri
Yukarı