Huawei Watch GT3 alınır mı?

LawedeZ

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Huawei Watch GT3 almaya karar verdim. Pek özelliklerine bakmadım. Baksam da anlayacağımı sanmıyorum fazla çünkü akıllı saatlerle aram yok. Babamda GT2 Pro var. GT3 arasında ne farklar var? GT3 almaya değer mi, ekstra özellikleri nelerdir? O para verilir mi sizce?

Telefonun Huawei ise GT3 al ama başka modelse ben de Galaxy Watch 4 al derim. Çünkü Huawei'nin özellikleri kısıtlanıyor diğer telefonlarda.

Bence Galaxy Watch 4 almak daha mantıklı reis gerçi saat ne beklediğine göre değişir. Eger özelliklerine bakmak istersen buyur https://www.epey.com/akilli-saat/ka...-4-classic-46mm_huawei-watch-gt-3-elite-46mm/

Teşekkürler Galaxy Watch 4 almaya karar verdim.

Bende tasarım için alacaktım kısıtlama yoksa GT3 alabilirim.
Kısıtlama diyen arkadaş hangi konu hakkındaki kısıtlamadan bahsetti anlayamadım. Oppo kullanıyorum, uygulama içerisinde kısıtlandığım bir yer yok. Uygulama güncellemelerini APK olarak kuruyoruz, belki bundan bahsetmiştir.

Kısıtlama diyen arkadaş hangi konu hakkındaki kısıtlamadan bahsetti anlayamadım. Oppo kullanıyorum, uygulama içerisinde kısıtlandığım bir yer yok. Uygulama güncellemelerini APK olarak kuruyoruz, belki bundan bahsetmiştir.
Memnun musun GT3 pro almayı düşündüm pişman olur muyum acaba bu uyumsuzluk konusunan dolayı telefon olarak samsung kullanıyorum.

Eğer IOS bir cihaz kullanıyorsanız App Gallery'i kullanamıyorsunuz. Ayrıca bildirim kısmında hangi uygulamadan bildirim geleceğini ayarlayamıyorsunuz. Ya hepsinden alacaksanız,ya hiç birinden. Onun dışında tasarım olarak güzel. Ekran iyi. Arayüz akıcı. Pil ömrü diğer saatlerden bayağı ileride. Watch 4 modeli ile kıyaslamak gerekirse Watch 4'ün ekranı daha büyük. Watch 4'ün en büyük avantajı Google WearOS platformunu kullanıyor olması. Bu sayede Google servislerini saatte kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Watch 4'de WiFi desteği de var. Pil ömründe ise Watch GT 3 daha önde. Bir de Watch 5 modeli var. Watch 4 ile Watch 5'i kıyaslarsak Watch 5'in ekranı biraz daha büyük,pil ömrü daha iyi. Eğer telefonunuz Samsung ise Watch 4 ya da 5 öneririm. Ayrıca bu modellerin hepsi EKG ve tansiyon ölçümü yapabiliyor. Ama Samsung Watch modellerinde EKG ve tansiyon ölçümü özelliklerini yapabilmek için telefonun da Samsung olması gerekiyor diye biliyorum. Fiyata baktığımızda Watch 4'ün daha uygun olduğunu görüyoruz. Eğer telefonunuz Samsung ise Watch 4 ya da 5 alabilirsiniz. Eğer Samsung dışındaki başka bir Android telefon ise Huawei Watch GT3 derim. Eğer IOS ise hiç biri derim.

Geri
Yukarı