Hummel Oslo alınır mı?

• Konuyu başlatan SF24
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 722

SF24

Decipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. 5 tane ayakkabım var aktif olarak kullandığım, asics gel-rocket 10, upcourt 5, tarmak protect 100(kardeşime vereceğim, artık kullanmıyorum),reebok zig kinetica(artık ömrü doldu) ve jolt 4.
Gel-rocket 10 ve upcourt 5leri maçlarda, jolt 4'ü ise antrenmanlarda giydiğim için günlük kullanım için ayakkabıya ihtiyacım var.
400-450TL civarına ayakkabı arıyorum. 42 numara ayakkabılarım.
Bu ayakkabıyı buldum sizce iyi midir günlük kullanım için?
Onun dışındaki ayakkabı önerilerine açığım fakat maksimum bütçem 500.buna dayanarak önerilerde bulunun.

Asics giyip buna düşmeyin bence. Ben daha önce 2 defa hummel kullanıdm ikisi de birbirinden rahatsız ayakkabılardı. Decathlon bakın bence bu bütçede.

Son düzenleme:
Asics giyip buna düşmeyin bence. Ben daha önce 2 defa hummel kullanıdm ikisi de birbirinden rahatsız ayakkabılardı. Decathlom bakın bence bu bütçede.
Asics zaten benim için zorunluluk çünkü voleybolcuyum ve Asics kesinlikle bu işin ehli bir marka.
Onun dışında Decathlondaki ayakkabılardan hangisini önerirsiniz bu bütçede ?

Asics zaten benim için zorunluluk çünkü voleybolcuyum ve Asics kesinlikle bu işin ehli bir marka.
Onun dışında Decathlondaki ayakkabılardan hangisini önerirsiniz bu bütçede ?
İyidir hocam. Giyen arkadaşlarım vardı. Yalnız file kısmının hızlı deforme olduğunu belirtmişler. Dikkatli kullanmak lazım.

İyidir hocam. Giyen arkadaşlarım vardı. Yalnız file kısmının hızlı deforme olduğunu belirtmişler. Dikkatli kullanmak lazım.

Hızlı deforme oluyorsa benim elimde 6 ayı zor görür.
Daha dayanıklı olabilecek var mıdır?

2 Adet var benden bundan biri beyaz diğeri siyah. Sadece spor salonunda giyiyorum bunları çünkü çok kayıyor birazcık bile kaygan ortamda. Benim gibi sadece spor salonunda giyeceksen alınabilir çünkü çok rahat değil.

2 adet var benden bundan biri beyaz diğeri siyah. Sadece spor salonunda giyiyorum bunları çünkü çok kayıyor birazcık bile kaygan ortamda. Benim gibi sadece spor salonunda giyeceksen alınabilir çünkü çok rahat değil.

Peki caracas II modeline dersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı