HyperX Cloud 2 boğuk ve basslı sesler

Matany

Hectopat
Merhaba. Sesler boğuk ve basslı geliyor. Mesela CS:GO'da silah sesleri o kadar yüksek ki kulak patlatacak şekilde ve verdiği ayak sesleri de net değil. Kulaklık az önce elime ulaştı daha önce ki kullandığım dandik kulaklıkta böyle değildi.

Ses çıkışı yapılandırması'nda stero kulaklık diyor ya hocam bir oraya bakar mısın HRTF kulaklık vb bir seçenek var mı?

Orada ki seçenekler şu şekilde hocam görsel olarak yüklüyorum.

Dosya Ekleri

• x.png
    x.png
    7,7 KB · Görüntüleme: 15
Çevresel Sesi seçip deneyebilir misiniz bende farklı görünüyordu ama üzerinden fazla zaman geçti ancak böyle deneme yanılma tavsiye verebilirim :D

Çevresel sesi seçip deneyebilir misiniz bende farklı görünüyordu ama üzerinden fazla zaman geçti ancak böyle deneme yanılma tavsiye verebilirim :D

Tabii ki hemen deniyorum.
Çevresel sesi seçip deneyebilir misiniz bende farklı görünüyordu ama üzerinden fazla zaman geçti ancak böyle deneme yanılma tavsiye verebilirim :D

Yok maalesef sonuç değişmedi.

@tugoli bence oyunda ki ayarlar ile ilgili değil müzik dinlrkende aynı sorunu yapıyormuş.
Onu kaçırmışım hocam ama bu tür kulaklıklarda ilk alınca mutlaka bir ayar bir program yükleme gerektiriyor kulaklıkta sorun olduğunu düşünmüyorum açıkcası %90 ayarlardan kaynaklanıyor. (Frimware dahil oyun için demiyorum)

Onu kaçırmışım hocam ama bu tür kulaklıklarda ilk alınca mutlaka bir ayar bir program yükleme gerektiriyor kulaklıkta sorun olduğunu düşünmüyorum açıkçası %90 ayarlardan kaynaklanıyor. (frimware dahil oyun için demiyorum)

Nasıl yapabiliriz peki hocam acaba eski kulaklığımdan geçtiğimden dolayı olabilir mi onda ki sesler daha canlı geliyordu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı