HyperX Cloud 2 kulaklık kırıldı

Sürekli darladım ama iyi günler deyip kapatıyorl

Vallahi yapacak bir şey yok darlayacaksınız. Her yerden mesaj gönderin. Twitter, web sitesinden, Instagram'dan. Başka yolu yok.

Ne yazdınız sürekli darlayarak, hep aynı hesaplardan mı yazdınız?

Avrupa desteğine bağlanmaya çalışın. Belirli saatlerde açık oluyor. Ama geç saatlerde sanırsam.

Onlara da bağlandım karar alındı ve biletiniz kapatıldı diyerek konuşmayı sonlandırıyor

Ne yazdınız sürekli darlayarak, hep aynı hesaplardan mı yazdınız?

Onlara da bağlandım karar alındı ve biletiniz kapatıldı diyerek konuşmayı sonlandırıyor
Kırık olan bölgenin resmini ve faturamı attım sürekli. türkiyede resmi garanti sağlayıcısı yok ne yapacağım gibisinden yazdım hep. Mağdurum felan dedim.

Teşekkürler hocam hepinize 4 günde hallettim. yeni Cloud 2 yollayacaklar. Araya hafta sonu girmese 2 gün falan sürerdi sanırım. bana da parça gönderilecek yazıyor acaba öyle yazan arkadaşlara Cloud 2 mi gönderdiler?

Teşekkürler hocam hepinize 4 günde hallettim. yeni Cloud 2 yollayacaklar. Araya hafta sonu girmese 2 gün falan sürerdi sanırım. bana da parça gönderilecek yazıyor acaba öyle yazan arkadaşlara Cloud 2 mi gönderdiler?
Parça gönderimi dediği yeni kulaklık oluyor. Bizzat desteğe sordum parça mı yeni ürün mü diye. Bana biz parça göndermeyiz sadece yeni ürün göndeririz dedi.

kargo kodu gelse bile ürün daha çıkmış olmayabiliyor depodan. UPS'den gelmişti bana. max 5 güne elinizde olur.
evet dün kargoya verilmiş cuma günü gösteriyor tahimini varışı

evet dün kargoya verilmiş cuma günü gösteriyor tahimini varışı
kulaklığım bugün geldi. eskisini tekrar istiyorlar mı gönderecek miyiz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı