HyperX Cloud 3 vs Razer BlackShark V2 Special Edition

Bu iki kulaklık arasında gidip geliyorum. Cloud 3'ü araştırdığımda müzik kalitesinin ve ses seviyesinin az olduğunu söylüyorlar. Genellikle müzikte dinliyorum ve kulaklığın mikrofon kalitesine önem veriyorum. Başka marka ve model önerilerinize açığım.
Ben 3100 e kablolu Cloud 3 düşünüyorum ama sırf oyun için. Konsol ve bilgisayarda kullanacağım.

Ben 3100 e kablolu Cloud 3 düşünüyorum ama sırf oyun için. Konsol ve bilgisayarda kullanacağım.
Cloud 3 de seçeneklerimin arasında oyun performansında noktasal şekilde ses kalitesi varmış lakin müzik ve film gibi konularda sesinin az olduğunu söylüyorlar.Hatta ve hatta cloud 2 daha iyiymiş.

Cloud 3 de seçeneklerimin arasında oyun performansında noktasal şekilde ses kalitesi varmış lakin müzik ve film gibi konularda sesinin az olduğunu söylüyorlar.Hatta ve hatta cloud 2 daha iyiymiş.
Evet öyle diyorlar. Ben hem müzik dinleyeceğim, oyun oynayacağım dizi izleyeceğim için blakcshark alıcam sanırım.

@Dothrar beyaz fare aldığım için HS80 ile çok kararsızım hocam napsam bilmiyorum.

Son düzenleme:
Müzik/oyun dengeliyse V2SE al geç.
Hocam eski kulaklığım steelseries arctis 5 2019 edition razer blackshard v2 SE daha iyi midir sizce bilginiz var mı ?

Evet öyle diyorlar. Ben hem müzik dinleyeceğim, oyun oynayacağım dizi izleyeceğim için blakcshark alıcam sanırım.

@Dothrar beyaz fare aldığım için HS80 ile çok kararsızım hocam napsam bilmiyorum.
Renklere aldırmayın hocam kalitesi istediğiniz gibi olsun yeter.

Geri
Yukarı