Elektronik HyperX Cloud III Oyuncu Kulaklığı 2499 TL

HyperX Cloud III mi yoksa HS80 mi?
Hs80 daha bugün elime ulaştı. Mükemmel bir mikrofon. Uygulamayı indirince rgb + ses için birsürü özelleştirmeye sahip oluyorsunuz. Ses kalitesi muazzam. Cloud III ile arada kalmıştım fakat Cloud III ün ses kalitesi hakkında kötü geri dönüşler görünce hs80de karar kıldım. Hafta sonu (Cumartesi) 2800 tl ye satın aldım . Bugün (Salı) geldi. Bence hs80 seçmelisin. Karar senin...

HS80 daha bugün elime ulaştı. Mükemmel bir mikrofon. Uygulamayı indirince RGB + ses için bir sürü özelleştirmeye sahip oluyorsunuz. Ses kalitesi muazzam. Cloud III ile arada kalmıştım fakat Cloud III ün ses kalitesi hakkında kötü geri dönüşler görünce HS80'de karar kıldım. Hafta sonu (cumartesi) 2800 TL'ye satın aldım. Bugün (salı) geldi. Bence HS80 seçmelisin. Karar senin...

Sevgili hocam yanlış olmasın benim Cloud 3'ten şikayetim tamamen ses düzeyinin çok düşük olması. Amplifikatör ile kullanıyorum Cloud 2 gibi verim alamadım. Fakat Cloud 3 mikrofonu gerçekten inanılmaz Condenser mikrofona yakın sesi var. Ayrıca ben HS55 ve HS 80 de kullandım Cloud 3 mikrofonu başka bir şey onu net söyleyebilirim.

Sevgili hocam yanlış olmasın benim Cloud 3'ten şikayetim tamamen ses düzeyinin çok düşük olması. Amplifikatör ile kullanıyorum Cloud 2 gibi verim alamadım. Fakat Cloud 3 mikrofonu gerçekten inanılmaz Condenser mikrofona yakın sesi var. Ayrıca ben HS55 ve HS 80 de kullandım Cloud 3 mikrofonu başka bir şey onu net söyleyebilirim.
Şu anda bass falan filan olarak piyasadaki en iyi oyuncu kulaklık mikrofonundan biri HS80. Cloud III'ü gidip denedim fakat HS80 farklı bir olay bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda bass falan filan olarak piyasadaki en iyi oyuncu kulaklık mikrofonundan biri HS80. Cloud III'ü gidip denedim fakat HS80 farklı bir olay bence.

Sevgili hocam siz konuyu anladığınıza emin misin? Zaten aynı şeyleri söylüyoruz. Benim de anlatmak istediğim Cloud 3 mikrofonu HS80 göre daha başarılı. Ama Cloud 3 Surround verimli değil çok az geliyor Cloud 2'ye göre. HS80 ile Cloud 3 seçimim olsa HS80 seçerdim bir Cloud 2 kadar ses SNR si olmasa da başarılı cihaz. Hem mikrofon hem de ses kalitesi olarak. Fiyat performans ise Cloud 2 bütçe sıkıntısı yok ise HS80 tabii ki de.

Sevgili hocam siz konuyu anladığınıza emin misin? Zaten aynı şeyleri söylüyoruz. Benim de anlatmak istediğim Cloud 3 mikrofonu HS80 göre daha başarılı. Ama Cloud 3 Surround verimli değil çok az geliyor Cloud 2'ye göre. HS80 ile Cloud 3 seçimim olsa HS80 seçerdim bir Cloud 2 kadar ses SNR si olmasa da başarılı cihaz. Hem mikrofon hem de ses kalitesi olarak. Fiyat performans ise Cloud 2 bütçe sıkıntısı yok ise HS80 tabii ki de.
Sizide anladım. Ama benim anlatmaya çalıştıgın şey bence hs80 her geçiyor alıyor cloud 2 ve 3. Bunu demek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı