Elektronik HyperX Cloud III 2.499,00 TL

Hocam Black shark V2 de şu forumlarda dolaşan özel ayarları yapsak bilemi Cloud 3 kadar iyi olamaz?

Cloud 2 kullanan birisi olarak golften Opel'e geçmem hocam C2'yi sattım tekrar C2 aldım. C2 bir statü gibi olmuş alışkanlık iPhone gibi esnekliği ses ortalaması süper ötesi benim için belki de Bose'ye en çok benzeyen ses deneyimi olarak o olduğu için seviyorum ha bir de kaba değil küçük sade diğerleri corisair Void Elite falan kafama tuğla bırakmışsın gibi hissettiriyordu.

Cloud 2 de dip ses yok sevgili hocam. Ses kartı dedikleri 7.1 AMP tenekesinden geliyor o ses Creative Blaster G1 yahut G3 alın o sıkıntı gidiyor.

Dostum dediğin şu an için geçerli olabilir, çünkü yeni nesil Hyperx kulaklıklar HP üretimi, eski nesil bi Cloud 2'nin ses kartı eline geçse her kulaklığı canavara çeviriyo. Bende 4 5 yıllık Cloud 2 var ve çok memnunum, dip ses falan yok, yanlış anlama benim şansım yok, ben HP'den önceki Cloud 2'yi kullanıyorum.

Dostum dediğin şu an için geçerli olabilir, çünkü yeni nesil Hyperx kulaklıklar HP üretimi, eski nesil bi Cloud 2'nin ses kartı eline geçse her kulaklığı canavara çeviriyo. Bende 4 5 yıllık Cloud 2 var ve çok memnunum, dip ses falan yok, yanlış anlama benim şansım yok, ben HP'den önceki Cloud 2'yi kullanıyorum.
Zaten Cloud 2'de dip ses sorunu olmadığını savunanlar Kingston modelini kullananlar. Dip ses sorunu olduğunu iddia edenler HP olanı kullananlar genelde ben de dahil.

Cloud 2 Kingston olanını kullanıyorum 5 senedir hala taş gibi ses kalitesi taş gibi mikrofonu var. Eğer işitmenizde bir sıkıntı yoksa masaüstünde Windows sesi %100 bir şekilde açıp kulaklığı jackına takıp çıkardıktan sonra ( 0 ses ile 100 Ses'in arasındaki farkı anlamak için) arkadan hafifte olsa bir dip ses geldiğini fark edebilirsiniz. Yani Cloud 2 dede var bu sorun ama çok düşük. Windows'un ses seviyesini %86 ve 86'dan düşük olunca olmuyor dip ses. Tamamen takıntı meselesi. Ben şikayetçi miyim? Asla değilim çünkü bu zamana kadar belki 15 çeşit kulaklık kullanmışımdır. En iyi ses veren, en iyi en yüksek sese sahip olan ve en kalitelisi olabilir. Fiyat performanstan da farklı bir mevzu bu.

Cloud 2 kullanan birisi olarak golften Opel'e geçmem hocam C2'yi sattım tekrar C2 aldım. C2 bir statü gibi olmuş alışkanlık iPhone gibi esnekliği ses ortalaması süper ötesi benim için belki de Bose'ye en çok benzeyen ses deneyimi olarak o olduğu için seviyorum ha bir de kaba değil küçük sade diğerleri corisair Void Elite falan kafama tuğla bırakmışsın gibi hissettiriyordu.

Hocam o zaman BlackShark v2'yi iptal edip Cloud III alıyorum ama Cloud III ler HP üretimi olduğu için bir sıkıntı çıkar mı ki? yani çoğu insan hp nin yaptığı Cloud II yi sevmiyordu dip ses flan var diyorlardı acaba aynı sorun Cloud III de de varmıdır ?

Hocam o zaman BlackShark v2'yi iptal edip Cloud III alıyorum ama Cloud III ler HP üretimi olduğu için bir sıkıntı çıkar mı ki? yani çoğu insan hp nin yaptığı Cloud II yi sevmiyordu dip ses flan var diyorlardı acaba aynı sorun Cloud III de de varmıdır ?

Al dene dostum, büyük ihtimalle pişman etmez. Ancak Cloud 3'ü inceleyen bir çok yabancı kanal Cloud 2'den geçmeye değmez, sıfırdan alıyosanız yani Cloud 2'niz yoksa alın diyolar, aklında olsun.

Al dene dostum, büyük ihtimalle pişman etmez. Ancak Cloud 3'ü inceleyen birçok yabancı kanal Cloud 2'den geçmeye değmez, sıfırdan alıyosanız yani Cloud 2'niz yoksa alın diyorlar, aklında olsun.

Black shark V2 var bende (kargoda) aşırı kararsız kaldım. Herkes farklı bir şey söylüyor ne yapacağımı bilemiyorum :/

Zaten Cloud 2'de dip ses sorunu olmadığını savunanlar Kingston modelini kullananlar. Dip ses sorunu olduğunu iddia edenler HP olanı kullananlar genelde ben de dahil.
Önceden Kingston olanı kullanıyordum, şimdi ise HP olanını fakat ikisinde de herhangi bir dip ses sorunu yaşamadım. Hatta bu konuyu okuduktan sonra kendi ses kartından çıkarıp direkt anakart girişine bağladım yine dip ses olmadı.

Dostum dediğin şu an için geçerli olabilir, çünkü yeni nesil HyperX kulaklıklar HP üretimi, eski nesil bir Cloud 2'nin ses kartı eline geçse her kulaklığı canavara çeviriyor. Bende 4 5 yıllık Cloud 2 var ve çok memnunum, dip ses falan yok, yanlış anlama benim şansım yok, ben HP'den önceki Cloud 2'yi kullanıyorum.

Sayın hocam siz konuyu anladığınıza emin misiniz?

Geri
Yukarı