i3-12100F & Arc A750 sistemle Roblox'ta düşük FPS

caglar_universal

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ohio
Arc A750, i3 12100F sistemim var. Roblox'da 45-55 FPS alıyorum. Bu kart diğer oynadığım ağır oyunları FH5, ETS 2, NFS Heat gibi oyunlarda çok güzel performans sergilerken ( 120+ FPS ) Roblox'ta 45-55 FPS alıyorum. CPU ve GPU kullanımı %30-%20 civarlarında ve ısıda herhangi bir değişiklik yok. CPU 60, GPU 51 derece çalışıyor. Bu normal mi? Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver hala tam oturmuş değil hocam, isterseniz 1 2 araştırmayla öğrenebilirsiniz.
Ben araştırdım sen de izleyebilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Driver hala tam oturmuş değil hocam, isterseniz 1 2 araştırmayla öğrenebilirsiniz.
Sorun yoksa, siyah ekrana düşmüyorsa, durduk yere hata vermiyorsa oturmuştur. Ayrıca her yeni güncelleme geldiğinde performansı artıyor ve daha uzun ömürlü olacak sürücü bakımından.

@amir77 sanallaştırmayı nasıl açacağım BIOS'tan anakartım LGA 1700 Gigabyte H610M-H

Her anakartta farklı oluyor yerleri senin modeli bulamadım ama bu işine yarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Her anakartta farklı oluyor yerleri senin modeli bulamadım ama bu işine yarar.
Görev yöneticisinde zaten etkin gözüküyor. Başka ne yapabilirim?

Geri
Yukarı