i3 12100F RTX3060 sistem çöküyor

ChappieSs

Hectopat
Merhaba son zamanlarda bilgisayarımda sürekli oynadığım oyunlarda çökme arada gereksiz kasmalar yaşamaya başladım yeni format attım oysaki sebebi ne bilmiyorum 1 ay öncesine kadar yoktu bilgisayar özelliklerimi aşağıya bırakıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

i3 12100F işlemci.
RTX3060 OC 12 GB ekran kartı.
16 GB RAM.
H610M h anakart.

Ekran kartınızın linkini atar mısınız tam olarak.

Buyurun hocam.

Ekran kartınızın linkini atar mısınız tam olarak.

Bu da anakart hocam lazım olursa.

Buyurun hocam.

Bu da anakart hocam lazım olursa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada gayet güzel açıklamış hocam ama gene de ben yazayım. Attığınız linke girdikten sonra destek kısmına tıklayın ve Windows sürümünüzü seçin ardından aşağı doğru kaydırdığınızda BIOS yazar ona tıklayın ve en son tarihli sürümü yükleyin. Geri kalan adımları videodan yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burada gayet güzel açıklamış hocam ama gene de ben yazayım. Attığınız linke girdikten sonra destek kısmına tıklayın ve Windows sürümünüzü seçin ardından aşağı doğru kaydırdığınızda BIOS yazar ona tıklayın ve en son tarihli sürümü yükleyin. Geri kalan adımları videodan yapabilirsiniz.

Hocam videodaki her şeyi eksiksiz birebir yapmaktayım fakat BIOS kimliği kontrolü hatasını hala alıyorum.

Hocam hataya baktım doğru olan BIOS bu değilmiş şimdi tekrar deneyip bilgi vereceğim size.

Hocam BIOS'u güncelledim ama daha büyük bir sorunumuz var şöyle yazıyor ekranda;
Bu cihazın güvenlik ayarlarındaki bir değişiklik bedeniyle pininiz artık kullanılamıyor. PIN'i tekrar ayarlamak için tıklayın.

Tıkladığımda da herhangi bir şey olmuyor ve New user diye bir hesap açıldı, onun da şifresi olmuyor. Ne girsem olmuyor, ne yapacağım?

Hocam BIOS'u güncelledim ama daha büyük bir sorunumuz var şöyle yazıyor ekranda;
Bu cihazın güvenlik ayarlarındaki bir değişiklik bedeniyle pininiz artık kullanılamıyor. PIN'i tekrar ayarlamak için tıklayın.

Tıkladığımda da herhangi bir şey olmuyor ve New user diye bir hesap açıldı, onun da şifresi olmuyor. Ne girsem olmuyor, ne yapacağım?

Microsoft hesabıyla giremiyor musunuz ?

Microsoft hesabıyla giremiyor musunuz?

Hocam az önce denedim bu video ama pinimi ayarla dediğim zaman Microsoft hesabı kısmı ekrana gelmiyor ne yapsam gelmiyor Microsoft hesabımda bağlı ama bilgisayar da pinimi ayarla dediğim zaman ekran gelmiyor.

Hocam az önce denedim bu video ama pinimi ayarla dediğim zaman Microsoft hesabı kısmı ekrana gelmiyor ne yapsam gelmiyor Microsoft hesabımda bağlı ama bilgisayar da pinimi ayarla dediğim zaman ekran gelmiyor.
İlk yorumda arkadaş sizin sorunuzu yaşamış sanırım onun yaptığını uyguladınız mı ?

Sayfayı atamadım bir saniye.

Yeni konular

Geri
Yukarı