i3 560 Windows 7'de hızlı olur mu?

d4mann

Hectopat
Arkadaşlar, Windows 7 kursam hızlı kullanabilir miyim? Mesela bastıgımda açılacak hızda? Not: W7 kurma destek yok dersen W8.1 kur demeyin sadece cevabi verin.
i3 560.
4 GB RAM.

Merhaba, eğer bilgisayarınızda SSD'de varsa Windows 7 çok hızlı şekilde çalışacaktır. Sakın PC'nize Windows 8.1 ve üstünü kurmaya çalışmayın. Eğer SSD'niz yoksa PC aşırı yavaş olacaktır. Windows 7 için normalde 2 GB RAM yeterli oluyor. Sizin sisteminizde rahatlıkla işletim sistemini çalıştıracağını düşünüyorum.

Arkadaşlar, Windows 7 kursam hızlı kullanabilir miyim? Mesela bastıgımda açılacak hızda? Not: W7 kurma destek yok dersen W8.1 kur demeyin sadece cevabi verin.
i3 560.
4 GB RAM.

Bastığında açılmasını istiyorsan SSD al hocam. İşletim sistemi değişmek pek bir şey fark etmiyor. Eski laptop'umdan biliyorum. 120'lik bir SSD al Windows'u oraya kur kafan rahatlar.

i3 560.
4 GB RAM.

SSD varsa çok hızlı çalışacaktır. Yoksa Linux Mint öneririm ve lütfen ppnizi değiştirin.

Normal bir SSD veya anakartta M2 SSD yeri varsa SSD takmanızı öneririm. W8.1 Pro 7 saniyede açılıyor CS900 ile. M2 ile W7 düşünemiyorum bile. Ama büyük ihtimal M2 girişi yoktur.

Merhaba, eğer bilgisayarınızda SSD'de varsa Windows 7 çok hızlı şekilde çalışacaktır. Sakın PC'nize Windows 8.1 ve üstünü kurmaya çalışmayın. Eğer SSD'niz yoksa PC aşırı yavaş olacaktır. Windows 7 için normalde 2 GB RAM yeterli oluyor. Sizin sisteminizde rahatlıkla işletim sistemini çalıştıracağını düşünüyorum.

Windows 7 10 kullanıyorum şu an rahatça.

Bastığında değil Windows'u BIOS'u açamazsın o bilgisayarda hatta tüm bilgisayarlarda. Ama kullanılabilecek durumda olan en hızlı 2. Windows.

Geri
Yukarı