Satılık i5-10400F ve Gigabyte H410M-H

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşım tarafından 12.01.2021 tarihinde Vatan Bilgisayar'da toplanan sistemde halen daha aktif olarak kullanılan sistemin anakartı ile işlemcisini LGA1700 ve 4 RAM slotlu bir anakarta ve i5-12400F işlemciye geçmek için arkadaşım tarafından satılmaktadır.
Anakartın kutusunu atmış ama işlemcinin kutusu duruyor. Anakart aynası ve işlemci stok fanı dahildir.
İkisini birlikte satmak öncelikli tercihi.
LGA1200 sistem toplamak isteyenler için birebir.
Intel i5-10400F 2400 TL.
Gigabyte H410M-H 2000 TL.

Merhaba arkadaşım tarafından 12.01.2021 tarihinde Vatan Bilgisayar'da toplanan sistemde halen daha aktif olarak kullanılan sistemin anakartı ile işlemcisini LGA1700 ve 4 RAM slotlu bir anakarta ve i5-12400F işlemciye geçmek için arkadaşım tarafından satılmaktadır.
Anakartın kutusunu atmış ama işlemcinin kutusu duruyor. Anakart aynası ve işlemci stok fanı dahildir.
İkisini birlikte satmak öncelikli tercihi.
LGA1200 sistem toplamak isteyenler için birebir.
Intel i5-10400F 2400 TL.
Gigabyte H410M-H 2000 TL.

Bence rakamda revize yapmalısınız zira bu fiyata sıfır 12100f ve h610m anakart alınabiliyor. Tabi tek alacak olursa onu bilemem ama mantıken daha yüksek ve performanslı nesil seti aynı fiyata alabiliyorken ikinci el daha düşük performanslı bir setin rakamı daha uygun olmalı.

Bence rakamda revize yapmalısınız zira bu fiyata sıfır 12100f ve h610m anakart alınabiliyor. Tabi tek alacak olursa onu bilemem ama mantıken daha yüksek ve performanslı nesil seti aynı fiyata alabiliyorken ikinci el daha düşük performanslı bir setin rakamı daha uygun olmalı.
Merhaba, doğrudur. Ama dediğim gibi sahibi arkadaşım. Benden ilana koymamı rica etti. Ben de satışa koydum. Sahibindendeki en ucuz fiyat ne ise onu yazdırdı. Kendisi bilir satılırsa satılır ben karışmam orasına.
Bana ait olsa ikisini birlikte 3500 TL ve pazarlıklı bir fiyat koyardım.

Geri
Yukarı