i5 11400H RTX 3050 Ti için oyun tavsiyesi

Elthari0N

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB
Ekran kartı
RTX 3050 Ti
İşlemci
Intel i5 11400H
Bu aralar oynayacak oyun bulamıyorum. Şu an FPS oynayasım yok. Ona göre önerirseniz sevinirim. Daha yeni The Planet Crafter'ı bitirdim. Palworld'u da bitirdim. RDR, God of War'ları da oynadım. Onları önermezseniz sevinirim.

Hocam zombi tarzı hikaye oyunu seviyorsanız Days Gone oyununa bakabilirsiniz.İndirim beklemenize gerek yok birçok sitede Steam key olarak 200-250 tl civarına satılıyor.

Bütçe veya FPS dışında tür şartı olmadığını varsayıyorum.
Assassin's Creed serisi (özellikle Ezio veya RPG üçlemesi), Batman Arkham serisi, Bound by Flame, Castlevania: Lords of Shadow 1 - 2, Darksiders serisi, Divinity II: Developer's Cut, Divinity: Original Sin 1 - 2, Dragon Age üçlemesi, Dragon's Dogma: Dark Arisen, Elder Scrolls Oblivion - Skyrim, ELEX 1, Fable Anniversary, GreedFall, Horizon Zero Dawn, Jade Empire, Kingdom Come: Deliverance, Kingdoms of Amalur.

Mad Max, Mafia serisi, Mars: War Logs, Mass Effect üçlemesi - Andromeda, Shadow of Mordor - War, Of Orcs and Men, Prince of Persia üçlemesi, Rise of the Argonauts, Rise of the Tomb Raider, Risen üçlemesi, Ryse: Son of Rome, Shadow of the Tomb Raider, Sleeping Dogs, South Park: The Stick of Truth, Fallen Order, KotOR 1 - 2, Tomb Raider 2013, Two Worlds 1 - 2, VtMB, Vampyr, Venetica, Witcher üçlemesi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı