i5 12400F 3060 A Way Out oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

efe can 33

Picopat
Daha fazla  
RAM
8+8 16 GB
Ekran kartı
RTX 3060 12GB
Anakart
H610m-e
İşlemci
İ5 12400F
Game Pass'den indirdim 15 20 saniye sonra oyundan atıyor. Yardım edebilir misiniz?

Ekran karti sürücüsünü DDU İle silip tekrar kurarsaniz,sorun büyük ihtimalle çözülür.Tabi başka seceneklerde denenebilir.

Bu sorun 11. nesil Intel işlemcili PC'lerde mevcut genel olarak. Aynı problemi ben şu şekilde çözdüm:

- Başlat'a tıklayıp "Sistem ortam değişkenlerini düzenleyin" diye aratıp ilgili pencereyi açın.
- Açılan pencereden "Ortam Değişkenleri"ne tıklayın.
- Açılan pencerenin alt tarafındaki "Sistem değişkenleri" kısmında "Yeni" butonuna tıklayın.
- Açılan pencerede değişken adı kısmına OPENSSL_ia32cap yazın.
- Değişken kısmına da ~0x200000200000000 yazın ve tamam diyerek tüm pencereleri kapatın.
- Bilgisayarı yeniden başlatın. Şansınız varsa sorun düzelmiş olacaktır.
İlk önce usttekini deneyin. Video isterseniz aşağıdaki videoya bakın. Genelde 11 ve 12. Nesil işlemcilerde oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk önce usttekini deneyin. Video isterseniz aşağıdaki videoya bakın. Genelde 11 ve 12. Nesil işlemcilerde oluyor.
Ortam değişikliğinde baya fazla seçenek var hangisine basıp Yeni diyeyim

A Way Out EA'ya ait bu yüzden EA'ya girin oyuna sağ tık yapıp yönet falan olacak oradan yapın.

Sağ tık olmazsa üç nokta var oradan da yapabilirsiniz.
Yaptım olmadı

Geri
Yukarı