i5 12400F RTX 3070 macOS destekler mi?

Perma

Hectopat
RAM
32 GB
Ekran kartı
RTX 3070
Anakart
H610-M
İşlemci
İ5 12400-F
Arkadaşlar selam elimde i5 12400F 32 GB RAM RTX 3070 sistem var bu sisteme ne yapıp ne edip macOS kurmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dostum evet çekmiş çok güzel bir video izledim zaten ama RTX serisine sıkıntılı indirmek oynamak lazım dosyalar ile o yüzden yardım istedim.

Maalesef 3070 ile pek de mumkun degil.

Yapabiliriz ya.

Arkadaşlar selam elimde i5 12400F 32 GB RAM RTX 3070 sistem var bu sisteme ne yapıp ne edip macOS kurmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Neden macOS kurmak istiyorsun?

İnternete girsin arayüz hızlı çalışsın yeter oyun oynamayacağım belki Photoshop falan kullanırım.

Gözümden kaçmış burası, pardon. Windows senin için gayet yeterli olur. macOS işkence olur @566156 hocamın dediği gibi. Eğer Değişiklik istiyorsan Linux dağıtımlarını bakabilirsin. Hemen hemen her dağıtım özgürlükçü bir yapıya sahip olduğundan istediğiniz deneyimi elde edebilirsiniz. Direkt Photoshop kullanamazsın tabii. GIMP gibi alternatiflere yönelmen gerekli.

Son düzenleme:
Neden macOS kurmak istiyorsun?

Gözümden kaçmış burası, pardon. Windows senin için gayet yeterli olur. macOS işkence olur @566156 hocamın dediği gibi. Eğer değişiklik istiyorsan Linux dağıtımlarını bakabilirsin. Hemen hemen her dağıtım özgürlükçü bir yapıya sahip olduğundan istediğiniz deneyimi elde edebilirsiniz. Direkt Photoshop kullanamazsın tabii. GIMP gibi alternatiflere yönelmen gerekli.

Dostum ben Linux'da kod ile program açmakla uğraşamam bana böyle değişik artık Windows'tan bıktım başka bir arayüz lazım böyle hoş olacak ya da modlu bir Windows olacak böyle arayüzü on numara olan.

Geri
Yukarı