i5-12400F soğutucu önerisi

Phantom spirit sessizlik konusunda daha iyi. 1-2 derece de daha serin çalışıyor.
Daha sessiz çalışması işleri değiştirir işte. Peki aralarında ki 300 TL fiyat farkına değer mi?

RGB hastası değilim. :D Işığı olup olmaması beni ilgilendirmiyor o yüzden. Diğer Black ile bu attığınız SE modeli fiyatları aynı. Aralarında ki fark nedir? Renkleri, tipi aynı çünkü.
SE daha iyi diye hatırlıyorum. Bu arada ARGB'yi kapatıp açabilirsiniz yani her zaman ışık yanmayacak.
Phantom spirit sessizlik konusunda daha iyi. 1-2 derece de daha serin çalışıyor.
3-4 olduğu yerler de oluyor ama genel olarak 1-2 derece oynuyor.

Normalde ikisinin fiyatı aynı ama stok yok. Sadece RGB olan model kalmış, bence değer yine de. 300 TL çok bir şey değil.
Anladım. Peki stoğa gelme ihtimali var mı? Ya da RGB modelinin bu sürede zam yeme olasılığı? Bir bilginiz ya da tahmininiz var mı? Eğer alırsam Spirit alırım gibi duruyor bahsettikleriniz üzerine. Termal macunda dediğiniz gibi çıkıyorsa daha ne olsun.

Anladım. Peki stoğa gelme ihtimali var mı? Ya da RGB modelinin bu sürede zam yeme olasılığı? Bir bilginiz ya da tahmininiz var mı? Eğer alırsam Spirit alırım gibi duruyor bahsettikleriniz üzerine. Termal macunda dediğiniz gibi çıkıyorsa daha ne olsun.
Stokları daha yeni bitti, biraz beklemen gerekebilir. Stok geldiğinde zam yiyeceğini de düşünüyorum. Bence hemen almak gerekli.

RGB modeli stok bittiğinde zam yer onun dışında yiyeceğini düşünmüyorum. Şuan normalin stoğu bitti ve fiyatı 1500'den 1999'a çekmişler. Anlayacağın ARGB modeli stok bittiği gibi zam yapacaklar ona da normaline de. Beklemenin lüzumu yok bence.

Ya da RGB modelinin bu sürede zam yeme olasılığı?
Stok azalınca zam yiyor hocam. Bende Thermalright King i takip ediyordum 1000TL den 1200 e çıkmıştı, geri 1000 e insin diye beklerken 1600 e çekmişlerdi fiyatı. Alabiliyorsan şimdi al.

@pawEn @LightYagami Son kez bir soru soracağım size. Alacağım soğutucu kesinlikle Thermalright Phantom Spirit 120 SE olacak. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Sorum ise bu soğutucu benim anakarta sığar mı? RAM slotları 8x2 - 16GB RAM olacak şekilde dolu.

1715274353509.png

@pawEn @LightYagami son kez bir soru soracağım size. Alacağım soğutucu kesinlikle Thermalright Phantom spirit 120 SE olacak. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Sorum ise bu soğutucu benim anakarta sığar mı? RAM slotları 8x2 - 16 GB RAM olacak şekilde dolu.

Eki Görüntüle 2191150

Anakarta sığar, RAM'lere değerse de fanı kaldırsın. Çok problem değil. Kasan ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı