Elektronik I5 12500H 3050 Acer Nitro 16.299 TL

Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V16.7 / Lenovo IdeaPad Gaming 3 3050.
Şu anki durumlara göre fiyatı gayet iyi durumda, yorumda çoğu kişi modelin QHD panelle geldiğini belirtmiş. Model kodu da FHD modeli veriyor, bir yanlışlık olup farklı modeli de girmiş olabilirler. Şanslı birisi olursanız belki QHD panel görebilirsiniz diyelim :D

4 GB VRAM ile de ne 2K oynanır ki?

Oynanmaz zaten, GPU zayıf. FPS oyunlarında kullanılabilir. Onun dışında oyun içi çözünürlük düşürmek şart. Gene de farklı amaçlarla kullanılacaksa işine çokça yarar, ki bu fiyata 2K bulması ayrı nimet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uslu bir forum kullanıcısı olursanız belki sizde QHD panelli olanı alabilirsiniz.

papa-smurf-the-smurfs.gif

Uzun süredir laptop almayı planlıyorum. Bu laptopu da düşünüyordum ama mağazaya gidip laptopları incelediğimde bu laptopun malzeme kalitesi beni laptoptan soğuttu. Üstelik yanyana duran o kadar laptopun içinde tek bağıran laptop buydu. Acer marka laptop alınmamalı bence.

Uzun süredir laptop almayı planlıyorum. Bu laptopu da düşünüyordum ama mağazaya gidip laptopları incelediğimde bu laptopun malzeme kalitesi beni laptoptan soğuttu. Üstelik yan yana duran o kadar laptopun içinde tek bağıran laptop buydu. Acer marka laptop alınmamalı bence.

Aga vallahi ben Aspire 7 kullanıyorum kasası cidden iyi.

Geri
Yukarı