i5-13400F için soğutma önerisi

emir_12330

Hectopat
RAM
Corsair CL36 Ddr5 32Gb
Ekran kartı
Msi Ventus 2x Rtx 4060
Anakart
Msi b760m Gaming Plus Wifi
İşlemci
i5 13400F
Yeni bir sistem topluyorum sıvı soğutma ve hava soğutma arasında kaldım. Hava soğutma yeterli olur gibime geliyor ama uzun vadede sıvı soğutma daha makul gibi, kararsız kaldım.

Yeni bir sistem topluyorum sıvı soğutma ve hava soğutma arasında kaldım. Hava soğutma yeterli olur gibime geliyor ama uzun vadede sıvı soğutma daha makul gibi, kararsız kaldım.

Corsair H100'de alabilirsin.

Corsair H100'de alabilirsin.
Para verilmez onlara. Ayrıca Phantom Spirit 120 SE ARGB varken hele hiç alınmaz.

İlk linktekini al geç.

Biraz da sıvı soğutmaların görüntüsü hoşuma gittiği için Aqua Elite 240 düşünüyordum fakat
F/P olarak değerlendirdiğimiz zaman galiba Phantom Spirit daha makul onu alacağım gibi duruyor.

Para verilmez onlara. Ayrıca Phantom spirit 120 SE ARGB varken hele hiç alınmaz.

İlk linktekini al geç.

Sıvı sogutma atmıs diye önerdim. Phantom spiritin de cok iyi olduğunu biliyorum.

MSI MAG Forge M100R.

Ayrıyeten kasa CPU soğutucu desteği 160mm fakat Phantom spirit 154mm sorun olur mu?

Geri
Yukarı