i5 13400F RX6800 sistem toplama

Bütçe
12000

kovsr

Femtopat
Daha fazla  
İşlemcim i5 13400F ve ekran kartım RX6800. Kasa olarak Dragos North almayı düşünüyorum. Bu parçalar için PSU, anakart ve RAM olarak ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcim i5 13400F ve ekran kartım RX6800. Kasa olarak Dragos North almayı düşünüyorum. Bu parçalar için PSU, anakart ve RAM olarak ne önerirsiniz?
Kasa için North serisini pek önermiyorum ben açıkçası.
https://www.akakce.com/bilgisayar-k...fanli-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,558170720.html ben bunu daha iyi buluyorum hava sirkülasyonu açısından.
PSU için @Caner Uncu hocam önersin.
Kingston Fury Beast 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 KF432C16BBK2/16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe öneririm.
SSD lazım olacak muhtemelen sana, belirtmemişsin ama elindeki parçalarda olmadığını varsayıyorum. O yüzden KC3000 1TB öneririm

Kasa için north serisini pek önermiyorum ben açıkçası.
https://www.akakce.com/bilgisayar-k...fanli-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,558170720.html ben bunu daha iyi buluyorum hava sirkülasyonu açısından.
Kingston Fury Beast 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 KF432C16BBK2/16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe öneririm.
SSD lazım olacak muhtemelen sana, belirtmemişsin ama elindeki parçalarda olmadığını varsayıyorum. O yüzden KC3000 1TB öneririm.

Hocam kasa panoramik olsun istiyorum o sebepten Dragos diye düşündüm öneri için teşekkürler.

Kasa için north serisini pek önermiyorum ben açıkçası.
MSI Mag Forge 120A RGB 6 Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ben bunu daha iyi buluyorum hava sirkülasyonu açısından.
SSD lazım olacak muhtemelen sana, belirtmemişsin ama elindeki parçalarda olmadığını varsayıyorum. O yüzden KC3000 1TB öneririm.

DDR5 yapalım anakart ve RAM'leri.

İşlemcim i5 13400F ve ekran kartım RX6800. kasa olarak Dragos north almayı düşünüyorum. Bu parçalar için PSU, anakart ve RAM olarak ne önerirsiniz?

Kasa olarak bunu önerebilirim Dragos North'dan daha iyi bir hava sirkülasyonu olur diye tahmin ediyorum, tam panoramik sayılmaz ama daha kompakt bir tasarıma sahip. Kasaya bu kadar para verilir mi derseniz Dragos North'a da o kadar para verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı