i5 13400F'li sistem Sinyal yok hatası veriyor

hellsing

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı, Grafik Tasarımcı
RAM
LEXAR 16 GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 evo m2 ssd
Ekran kartı
MSİ 4060 Tİ 16 GB VENTUS
Anakart
MSİ PRO B760M-P
İşlemci
İ5 13400F
Bilgisayarı yeni aldım. DisplayPort bağladım da ekran hiç gelmedi. HDMI ile bağlantı yaptım ekran geldi. Ama bazen bilgisayarı açtığımda ekran gelmediği oluyor (sinyal yok diyor), resetleyince geliyordu. Bu sorunun sebebi ne olabilir? Ayrıca bir kere de dondu bilgisayar zız diye ses geliyordu kulaklıktan.
Anakart: MSI Pro B760M-P

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video görmüştüm ben MSI anakartlarda böyle şeyler var galiba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Vatanı aradım bana ekran kartını garantiye yollayalım dedi.

Ayrıca ilgilenmiyorlar hiç. Sistem kontrolu yaptık diyorlar getiriyorsun arıza çıkıyor. Hangi parça arızalı bakmıyorlar. Telefonda bana kafasına göre GPU sök getir diyor.

Son düzenleme:

Buradaki arkadaş uçların yerini değiştirerek çözmüş.

Buradaki arkadaş uçların yerini değiştirerek çözmüş.
Denedim her şeyi aynı.

GPU driverını güncellemeyi denediniz mi?

Sürücüleriniz güncelse BIOS'tan CSM i açmayı deneyin.

https://www.msi.com/page/live-update-5-manual/ sitesinden aracı indirip otomatik güncellemeyle eksik sürücü varsa kurun

Son düzenleme:
GPU driverını güncellemeyi denediniz mi?

Sürücüleriniz güncelse BIOS'tan CSM i açmayı deneyin.

https://www.msi.com/page/live-update-5-manual/ sitesinden aracı indirip otomatik güncellemeyle eksik sürücü varsa kurun
Ekran kartı garantiye verdim. Alalım 2 hafta olacak daha kullanamadım bilgisayarı. Eğer aynı hata alırsam denerim. Keşke daha önce söyleseydiniz. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı