i7 10700K ekran kartsız çalışır mı?

O işlemciyle Knight mı oynıcaksın tamam.
Knight Online sandığın kadar ucuz bir oyun değil, benim 15 bin liralık karakterim ortalama altı öyle diyeyim, oyunda 100-200 bin liralık karakterler var.. istersen 150 bine pc topla yine de pazarda kasıyor PvP alanlarında 120 fps sabit alman gerek, hikaye tabanlı bir oyun oynamıyorsun sonuçta, düşük fpsde skill sekiyor, macro casting failed veriyor.
Anakartınız nedir? Sadece işlemcide dahili grafik yongası olması yetmez. Bazı anakartlarda grafik yongası beslemesi için vrm bulunmaz.
Henüz hiçbir şeyim yok sıfırdan toplayacağım.
10700K fiyatı rakibine kıyasla (5600X) gayet uygun ve performansları yakın. 5600X yerine 10700K tercih ettiğinizde soğutucu ve +200 lira dışında bir masrafınız olmayacak, düzgün bir ekran kartı için bekleyebileceksiniz.

Gayet mantıklı bir hareket.
AMD'nin en iyi kartı 10 yıllık intel laptoptan bile Knight'ta kötü performans veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10700K'nın grafik işlemcisinin verdiği performanslar böyle işinizi görecektir. Mantıklı bir hareket.
Hocam MSI 3070 Ti Suprım X kullanıyordum satmak zorunda kaldım. İşlemcinin grafik kartı ile idare edeyim dedim Valorantta 200 FPS alıyor ama oyun içinde anlık takılmalar oluyor LAG gibi. FPS düşmüyor ama donuyor.

Geri
Yukarı