i7 13700K CS2 düşük FPS veriyor

lAlpertunga

Hectopat
Arkadaşlar selamlar,

Yaklaşık 1 aydan beridir CS2 oynuyorum. Sistem özelliklerim aşağıdaki gibi olmakla birlikte başlangıçta 360 FPS gecikme 4-5ms iken çatışmada 10Ms'ye kadar çıkıyor ve FPS de çatışma esnasında 190 FPS'e kadar düştüğünü fark ettim, sebebi nedir sizce? İnternetteki oynanış videolarına baktığımda 450 FPS'den aşağı alan yok. Macun yenilemesi işlemcinin 6 ay kadar oldu.
İşlemci: i7 13700K.
Ekran kartı: ASUS Dual 3060 Ti 8 GB.
Sıvı soğutucu: Cooler Master - Masterliquid ML240L V2 RGB 240mm.
Kafayı sıyırmak üzereyim, ne yapmam lazım? :)

Ben bir sorun görmüyorum. İşlemci değil de ekran kartı limitine takılıyorsun gibi geldi bana. Bu ekran kartına bu kadar FPS.

Ben bir sorun görmüyorum. İşlemci değil de ekran kartı limitine takılıyorsun gibi geldi bana. Bu ekran kartına bu kadar FPS.
Hocam bahsettiğimiz oyun CS2 olduğu için ne gibi takılabilir ekran kartı VRAM miktarına onu anlamadım? Kaldı ki yanılmıyorsam daha çok işlemci tabancı bir oyun CS2 diye biliyorum.High ayarlarda oynasam bile en baba 6 gb yer. oynamış olduğum çözünürlükte 1440x1080.

Hocam ben R5 5600 ve RX6500 XT ile düşük orta ayarlarda 230'un altını görmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı kullanımina bakin. Bu kartın gücü bu kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı kullanımina bakin. Bu kartın gücü bu kadar.
Esasen bana çok garip geldi test edilen işlemciyle beraber hocam.Bilmiyorum ben mi yanlış bakıyorum olaya

Geri
Yukarı