i7 13700K RDR2'de 100 derece oluyor

herimger101

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sorunum var. İşlemcim i7 13700K, sıvı soğutucum MSI MAG CoreLiquid V2 360mm fakat bu sıcaklık değerleri hiç normal değil. Yardım edebilir misiniz?

1715168600023.png

RDR2'de aldığım değerler. İşlemci sıcaklığından dolayı harita bile yüklenmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sıvı soğutma montajında bir yanlışlık yapmış olabilir misiniz?
Ne bileyim jelatini sökmeyi unutmuş olabilirsiniz veya yanlış yöne montajlamış olabilirsiniz.

@pawEn

Hocam sıvı soğutma montajında bir yanlışlık yapmış olabilir misiniz?
Ne bileyim jelatini sökmeyi unutmuş olabilirsiniz veya yanlış yöne montajlamış olabilirsiniz.

@pawEn
Sanırım dediğiniz gibi montajında bir hata var bilgisayarcı montajlamıştı

Hocam işlemci kaç watt tüketim yapıyor, eğer oda Max ise sinirlamak sıcaklığı düşürebilir
sınırlama nasıl yapabilirim

Sanırım dediğiniz gibi montajında bir hata var bilgisayarcı montajlamıştı.

Evet dediğim gibi sıcaklıklar normal değil bilgisayarcıya tekrar götürün dediklerimi söyleyin düzeltsin adam gibi kursun.

Sanırım dediğiniz gibi montajında bir hata var bilgisayarcı montajlamıştı.

Sınırlama nasıl yapabilirim?

Hocam o sıvı soğutma normal performansında çalıştığı sürece sınırlama yapmanıza gerek kalmaz.

Evet dediğim gibi sıcaklıklar normal değil bilgisayarcıya tekrar götürün dediklerimi söyleyin düzeltsin adam gibi kursun.

Hocam o sıvı soğutma normal performansında çalıştığı sürece sınırlama yapmanıza gerek kalmaz.
aradım bilgisayarcıyı hocam götüreyim en iyisi var bişi bunda

Bilgisayarcı şimdi bir de para alır. Kendiniz yapabilirsiniz ama biraz meşakatli. Jelatin sökülmemiş olabilir muhtemelen montajsal bir sıkıntı var.

Alamaz yanlış montajladiysa.

Kaç watt güç tüketiyorsan o sıcaklık oluyor gösterebilir misin?

Hwinfo64 programını indirip açtıktan sonra işlemci sıcaklıkları gözükecek şekilde Cinebench testi yapabilir misin?

Geri
Yukarı