i7 2600 ve GT 730'lu sisteme yükseltme önerisi

mehmetak00

Decapat
Daha fazla  
i7 2600 işlemci.
GT730 ekran kartı.
500GB SSD.
8 GB RAM var. Çoğunlukla LoL Valorant oynuyorum. Çok yüksek oyunlar oynamıyorum. Aşırı FPS isteyen biri değilim ama bir parçayı degistirmek istiyorum. 20 25 FPS daha fazla alsam kâfi. Neyi yükseltmeliyim?

5k ya direk RX 6600XT alabilirsin de hiç mantıklı olmaz, bu kadar bütçen varsa sistemi satıp daha güncel bir şey alabilirsin.

Sana tavsiyem 2k ya 1050 Tİ falan al, 16 ram yap istediğin fps artışını yakalarsın.

Sistemde ekran kartı oldukça düşük, onu işlemcinin destekleyeceği bir modelle değiştirebilirsin örneğin RX 570 gibi, RAM'lerini de 8+8 16 GB yapabilirsin.

Kasanın kapağını açıp yazılı kısmın fotoğrafını atarsan ona gore bilesen onerelim.
Eve geçince atayım çok pahalı değil ise güç kaynağı da değişmek istiyorum çünkü eğer benimki kötü ise

Sistemde ekran kartı oldukça düşük, onu işlemcinin destekleyeceği bir modelle değiştirebilirsin örneğin RX 570 gibi, RAM'lerini de 8+8 16 GB yapabilirsin.
Teşekkür ederim

5k ya direk RX 6600XT alabilirsin de hiç mantıklı olmaz, bu kadar bütçen varsa sistemi satıp daha güncel bir şey alabilirsin.

Sana tavsiyem 2k ya 1050 Tİ falan al, 16 ram yap istediğin fps artışını yakalarsın.
Teşekkür ederim

ekran kartı yükselt birde rami 16 yap işlemcin aşırı kötü değil ama valorant işlemciye önem veren oyun.
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı