i7 2600K Sisteme Clover ile El Capitan Kurma

FERHAT YILDIRIM

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat ailesi; yeni üyeyim,
Sorum şu, aşağıda yazacağım donanıma sahip bir masaüstüne clover ile osx el capitan ve windows 10 yükleyebilir miyim? Tanıtamayağım donanım var mı sizce?

Anakart: Asus P8Z68-V GEN3
İşlemci: İntel İ7-2600k
Ram: 8 GB 1600 Mhz DDR3
Ekran Kartı: Sapphire Ati HD6990
Ses Kartı: Creative Sound Blaster Titanium X-Fi
2 Adet 128 GB Corsair Force GT
Wi-Fi Dongle: Linksys AE2500

Cevap yok;siz de haklısınız; benimki hazıra konmaya çalışmak herhalde; ama tüm os x konularını okuyup öyle yardım istemek lazım; ben okuyup geleyim; herkese kolay gelsin değerli Technopat üyeleri

Sabah 8:00' de mesaj yazmışsşın. Burası 24 saat açık teknik servis değil ki. Fırsat bulduğumuz an yanıtlamaya çalışıyoruz.
Grafik kartın sorun çıkartabilir. Ses kartı içinde aynı şey söyleyebilirim. Bazı PCI kartları tanımıyor. Wi-Fi içinde aynı durum geçerli. Ancak bu denememen anlamına gelmiyor. Ancak El Capitan ile değil, Mavericks ile dene. Aşağıdaki rehberde Windows yanına Mavericks kurulumunu nasıl yapacağın ayrıntılı olarak anlatılmıştır.
Dual Boot UEFI Windows 8.1 ve Mac OS X Mavericks 10.9.2 Kurulum Rehberi - Technopat

Aslında bu konuyu geçen hafta perşembe açtım;sadece bugün düzenledim;amacım kesinlikle kimseyi iğneleyip yardım almak değildi; özeleştri yaptım kendimce;tavsiyelerinize uyacağım teşekkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı