i9 13900F sistem nasıldır?

Hayır zengin değilim öyle olsa iş için değil. Oyun için toplardım. Sistem kısmet olursa iki hafta içinde toplayip resim ve video atarım üstadım. Saygılar.

Ne iş ile uğraşıyorsunuz ve programlar genelde işlemci mi kullanıyor?

Ayrıca F ile KF arasında performans farkı var ama fiyat farkı neredeyse yok. https://www.akakce.com/islemci/en-u...yirmi-dort-cekirdek-3-0-ghz-fiyati,65761.html

Bu arada bu işlemcileri onboard olarak kullanamıyorsunuz ekran kartlı kullanmanız gerekecek.

Ayrıca F ile KF arasında performans farkı var ama fiyat farkı neredeyse yok. Intel i9-13900KF Yirmi Dört Çekirdek 3.0 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
işlemci ve rami kullanıyor. blockchain tabanlı sistemlerin güvenlik açıkları ile ugraşıyorum

Ayrıca F ile KF arasında performans farkı var ama fiyat farkı neredeyse yok. Intel i9-13900KF Yirmi Dört Çekirdek 3.0 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu arada bu işlemcileri onboard olarak kullanamıyorsunuz ekran kartlı kullanmanız gerekecek.
ekran karti harici 2 gb var onu takacagım gpu ile bir işim yok zaten

RAM'den 2 tane olunca toplam 67.683,11 TL yapıyor. Hayırlı olsun. Bu kasayı sakın değiştirmeyin üstte 420mm soğutucu desteği var.

RAM'den 2 tane olunca toplam 67.683,11 TL yapıyor. Hayırlı olsun. Bu kasayı sakın değiştirmeyin üstte 420mm soğutucu desteği var.
çok tşk ederim ustadim allah razi olsun. emeğinize yüreğinize sağlık.

Sistemi bugun sinerjiden siparis verdim 3 iş günü dediler istanbul içi sistem daha elime gecmedi çarşamba yada perşembe gelir diye düşünüyorum. siparis ekran görüntüsünü aldim sistem elime ulastıgında resimlerinide yüklerim. ramde değişiklik yaptim 64 yerine 128 gb oldu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230828-161720_Gmail.jpg
    Screenshot_20230828-161720_Gmail.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20230828-161625_Gmail.jpg
    Screenshot_20230828-161625_Gmail.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 17
Çok teşekkür ederim. Aynen ama İstanbul ici hizli teslimat daha iyi oteki turlu kargo firmasi bu kasayi getirirken parcalara ayirabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı