İade ettiğim ürün geldi

scarinho

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, internet üzerinden bir ürün aldım mayıs'ın başında 1 hafta geçmesine rağmen kargolanmayınca verdikleri sürede geçince bende iade talebi verdim. Sonrasında param iade oldu ama bugün ürün geldi anlayamadım. Ne yapmalıyı? Ürün yurt dışı ürünü bu arada.

Yurt dışı ürünüyse gayet normal. Göndermek isterseniz satıcıyla iletişime geçip kargo ücretlerini karşılaması halinde ürünü gönderebileceğinizi söyleyebilirsiniz, veya ürünü kullanabilirsiniz.

Merhabalar, internet üzerinden bir ürün aldım mayıs'ın başında 1 hafta geçmesine rağmen kargolanmayınca verdikleri sürede geçince bende iade talebi verdim. Sonrasında param iade oldu ama bugün ürün geldi anlayamadım. Ne yapmalıyı? Ürün yurt dışı ürünü bu arada.

Üstüne soğuk su içmeli.

Ucuz bir şey ise veya kozmetik ürünü gibi ise amazon gibi siteler direkt hediye ediyor gibi iadeyi almayıp parasını veriyor. Böyle bir konu açılmıştı önceden.

Ahlaki açıdan sorun teşkil ediyorsa satıcı ile iletişime geçip ücreti göndermek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ürünü geri göndermek çok maliyetli olur.

Geri
Yukarı