İddia: Ubisoft'un Star Wars Outlaws ve Assassin's Creed Codename Red oyunlarının çıkış tarihi sızdı

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Şahsen Star Wars Outlaws oyununu çok merak etmiyorum. Halen daha ben Quantic Dream tarafından yapılan oyunu bekliyorum.

Ubisoft'un Massive Entertainment alt firması tarafından yapılan yeni Star Wars Outlaws oyunu insider Gaming'den Tom Handeraon tarafından hazırlanan raporda 2024'ün ilk yarısında ve hakkında çok az bilgiye sahip olduğumuz Assassin's Creed Codename Red adlı Japonya'da geçen oyunu ise 2024'ün ikinci yarısında yayınlamayı planlıyormuş.

Kaynaklar: Rumour: Star Wars Outlaws planned to launch in first half of 2024

Son düzenleme:
Birkaç ay önce oynanış videosunu gördüğümüz Star Wars Outlaws oyununu 2024'ün ilk yarısında, AC Valhalla gibi 100+ saat olması beklenen RPG Assassin's Creed oyunu Codename Red'i (Japonya'da geçen) ise yılın son yarısında çıkaracakmış.

Kaynak:

İki tane daha çöplük geliyor desene.
Sene başında çıkardıkları Prince of Persia oyununun basından 87 alması(Bu belki de son 10 yılda aldıkları en yüksek puan) ve oyuncular tarafından da çok sevilmesi sebebiyle en azından Star Wars oyunu için beklentisi artan insanlar oldu lakin Assassin's Creed oyunundan henüz beklentisi olan görmedim.

Her sene bir tane AC oyunu çıkartma kafasından bir ara umarım çıkarlar diyeceğim de 17 yıldır aynı kafa. Seviyorum da seriyi ama artık almaya gerek bile duymuyorum, Odyssey'e kadar tüm oyunlar elimde ama artık başkalarını söğüşlesinler.

Ubisoft bu kadar hızlı oyun nasıl yapabiliyor. Her sene 1-2 tane açık dünya oyunlar çıkartıyorlar.

Her sene bir tane AC oyunu çıkartma kafasından bir ara umarım çıkarlar diyeceğim de 17 yıldır aynı kafa. Seviyorum da seriyi ama artık almaya gerek bile duymuyorum, Odyssey'e kadar tüm oyunlar elimde ama artık başkalarını söğüşlesinler.
Prince of Persia: The Lost Crown oyunu 300.000 satış rakamına ulaşmış. Bu Ubisoft için pek de tatmin edici bir rakam değil. Onun için AC serisinden devam ederler. Ne de olsa oyuncular ne çıkarsalar alıyor.

Ubisoft bu kadar hızlı oyun nasıl yapabiliyor. Her sene 1-2 tane açık dünya oyunlar çıkartıyorlar.
Oyunları birbirine benzese de bu kadar kısa süre içerisinde senaryo yazıp orta kalite bir oyun çıkarmak yine de başarı. Nasıl yapıyorlar bende anlamıyorum.

Tek anlam veremediğim bu kadar hızlı oyun çıkarıp iyi satış yapmalarına rağmen ekonomik olarak nasıl bu kadar kötüler?😂

Oyunları birbirine benzese de bu kadar kısa süre içerisinde senaryo yazıp orta kalite bir oyun çıkarmak yine de başarı. Nasıl yapıyorlar bende anlamıyorum.

Tek anlam veremediğim bu kadar hızlı oyun çıkarıp iyi satış yapmalarına rağmen ekonomik olarak çok da iyi sayılmazlar.😂

AC Valhalla ve Far Cry 6 onları kurtardı yoksa gidişatları bayağı kötü durumdalardı. AC ve Far Cry serisi olmasa Ubisoft ne yapacaktı acaba.

Geri
Yukarı