IKEA Markus vs Hawk V6

İkea markus daha rahat ama bel kısmı ayarlanmadığından herkese olmaz.Ben 170-60ım bel kısmı yukarda benim için.İkea markus deneyin ya da iade edin derim uygunsa size o bütçede daha iyi koltuk yok.
Boyun kısmı kötu ama boyun yastığıyla çöžülür.

Merhaba, daha önce hiç oyuncu koltuğu kullanmadım günde 8+ PC'de kalıyorum genelde boy 174 kilo 75-80 civarı hawk V6 mı önerirsiniz IKEA markus mu?
Markus, çünkü ben de alacağım. Oyuncu koltuklarına güven olmaz, oyuncu denilen her şey normal satılan cihazlardan daha çabuk bozulur. Hem Markus 10 sene garantiyle geliyor, bir de çoğu yeri metal.

İkea markus daha rahat ama bel kısmı ayarlanmadığından herkese olmaz.Ben 170-60ım bel kısmı yukarda benim için.İkea markus deneyin ya da iade edin derim uygunsa size o bütçede daha iyi koltuk yok.
Boyun kısmı kötu ama boyun yastığıyla çöžülür.
Bel kısmı nasıl ayarlanmıyor? Aşağıda sertlik tekeri var ya.

undefined

Markus, çünkü ben de alacağım. Oyuncu koltuklarına güven olmaz, oyuncu denilen her şey normal satılan cihazlardan daha çabuk bozulur. Hem Markus 10 sene garantiyle geliyor, bir de çoğu yeri metal.

Bel kısmı nasıl ayarlanmıyor? Aşağıda sertlik tekeri var ya.

undefined
Sertliğini demiyorum yukarı aşşağı olmuyor zaten önemli olanda o bazı kişilerin beli aşşağıda kalabiliyor benim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı