İki Bekar

Tam sevgilini alıp gitmelik bir tiyatro gibi geldi. Ayrıca ben bu iki oyuncunun uyumunu seviyorum. Daha önce ortak projelerde çalışmışlar. Uyum konusunda sıkıntı çekeceklerini sanmıyorum.
Baya eğlenceli hem de:) Bence sahnede gerçekten güzel bir uyum yakalamışlar. Samimi ve eğlenceli bir oyun. Gitsen sıkılmazsın eminim.

Buna verebilecek fazladan bir param yok demen yeterliydi. Oyuncu kalitesini yorumlayabilecek konumda değiliz ve değilsin. Ki kaliteli tiyatrocu oyuncuları olarak kimlerden bahsediyorsun merak ettim. Emre Kınay ve Evrim Alasya kariyerini dolu dolu yaşamış başarılı iki oyuncu değil, sanatçılardır. Senin onayına gerek duyduğunu pek düşünmüyorum bu anlamda.

@painkiller Aklımda olan oyunlardandı değerlendirmeye alayım en iyisi. Arzu Tramvayı oyununu tavsiye ederim, UNİQ Hall'da oynuyor.
İstediğim konumda olurum istediğimi de yorumlarım kimseye de sormam. Sen insanlara ne söyleyip söylemeyeceğini söyleyecek konumda değilsin kimse değil. Emre Kınay en fazla çocuk tiyatrosunda oynar ben sinemaya giderim her filmi de izlerim, Türk oyuncuların ne olduğunu kim olduğunu senden 10 kat daha iyi biliyorum. 👍Seçilmiş kişi gibi her konuda kendinizi paralamayın.
70 TL çok değil bence ayrıca kaliteli oyuncu derken Emre Kınay var hadi diğer oyuncunun ismini bilmiyor olabiliriz:) Bence pişman olmazsın ve seversin emin ol;)
Baktığımda perde 2.5 saat olduğunu gördüm, yanlış biliyormuşum. 30 dakika tiyatro sanarak bu yorumu yazdım böyle olunca 70 TL çok değil evet. ✋👍

70 TL biraz çok sanki. Daha çok "elit" kesim hedef alınmış🙂 Gene de güzele benziyor. Bursa'da olsaydı gitmeye çalışırdım.
Gerçekten 70TL tiyatro için çok değil ama bu fiyat hangi oyuna gittiğinize göre değişkenlik gösterebilir. En son Oyun Atölyesinde William Shakespeare'in oyunlarından Kral Lear oyununa gittim geçen haftalarda oda bu fiyatlardaydı ama Haluk Bilginer söz konusu olunca verdiğim paraya acımadım.
İstediğim konumda olurum istediğimi de yorumlarım kimseye de sormam. Sen insanlara ne söyleyip söylemeyeceğini söyleyecek konumda değilsin kimse değil. Emre Kınay en fazla çocuk tiyatrosunda oynar ben sinemaya giderim her filmi de izlerim, Türk oyuncuların ne olduğunu kim olduğunu senden 10 kat daha iyi biliyorum. 👍Seçilmiş kişi gibi her konuda kendinizi paralamayın.✋👍
Üniversite ve lise yıllarında aralıklarla 5 yıl kadar tiyatro yaptım ve 3 tane oyunda oynadım. Tiyatroyu değerlendirecek konumda değilim ama seninde olduğunu hiç düşünmüyorum o yüzden sanatçıların kariyerleri hakkında yorumunu kendine sakla. Amerikan yapım filmlerine giderek tiyatro ve tiyatrocu eleştirmeni olunmuyor maalesef. İlk yorumum gayet yapıcı bir eleştiriydi fakat görüyorum ki ne demek istediğimi anlamak yerine haksız tarafın yaptığı gibi saldırmayı tercih etmişsin.

Gerçekten 70TL tiyatro için çok değil ama bu fiyat hangi oyuna gittiğinize göre değişkenlik gösterebilir. En son Oyun Atölyesinde William Shakespeare'in oyunlarından Kral Lear oyununa gittim geçen haftalarda oda bu fiyatlardaydı ama Haluk Bilginer söz konusu olunca verdiğim paraya acımadım.

Üniversite ve lise yıllarında aralıklarla 5 yıl kadar tiyatro yaptım ve 3 tane oyunda oynadım. Tiyatroyu değerlendirecek konumda değilim ama seninde olduğunu hiç düşünmüyorum o yüzden sanatçıların kariyerleri hakkında yorumunu kendine sakla. Amerikan yapım filmlerine giderek tiyatro ve tiyatrocu eleştirmeni olunmuyor maalesef. İlk yorumum gayet yapıcı bir eleştiriydi fakat görüyorum ki ne demek istediğimi anlamak yerine haksız tarafın yaptığı gibi saldırmayı tercih etmişsin.
Sen tiyatro yaparken bir yara almışsın böyle gocunuyorsun, normal konuşmuyorsun o yüzden boş yazmayacağım içindeki nefreti dışarıya vurma ve görmek istemiyorsan gözlerini kapat herkes sen dedin diye yorum yapmayacak değil. Amerikan filmlerini de izliyorum Türk filmlerini de izliyorum ve bu konuyla hiçbir alakası yok. Ekmeğini mi vermediler suyunu mu kestiler bilmiyorum ama çok gereksiz uzattın çok gereksiz konuştun. Bu arada matematikçi eleştirmiyoruz altı üstü adam tiyatro oynuyor ve karışılığını da alıyor görende sanır engelledik işini elinden aldık. Sana artık cevap vermeyeceğim çünkü sözün bittiği yerdesin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı