İkinci el RX 6800 önerisi

madsea25

Decipat
Daha fazla  
12400F - 3060 sistemim var RX6800 ile yükseltme yapmak istiyorum, ikinci el alacağım fakat markalar hakkında net bilgi sahibi değilim. Bu modelde hangi markanın soğutması iyidir, sorun çıkarmaz? Bir de Cooler Master MWE 650W Bronze PSU ile kullanacağım, besler diye düşünüyorum 6800'ü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam marka bilgim yok benim de ama RX6800 ve 6800XT modelleri arasında çok fiyat farkı yok 2. elde ona bakabilirsin.

Bir yakınım 6700xt için red devile sahip ve kartını diğer markaların modellerine kıyasla daha soğuk tutuyor. Ek olarak xfx markasına da bakılabilir.

Hocam marka bilgim yok benim de ama RX6800 ve 6800XT modelleri arasında çok fiyat farkı yok 2. elde ona bakabilirsin.

Hocam PSU ve işlemciyi çok zorlamak istemiyorum.

Tepe model PowerColor Red Devil çek rahat et.

Bir yakınım 6700XT için Red Devil'e sahip ve kartını diğer markaların modellerine kıyasla daha soğuk tutuyor. Ek olarak XFX markasına da bakılabilir.

Anakartım ASUS, ekosistem açısından bir fark yaratır mı PowerColor olması? Benim de dikkatimi çekti aslında Red Devil modeli.

Hocam PSU ve işlemciyi çok zorlamak istemiyorum.

Anakartım ASUS, ekosistem açısından bir fark yaratır mı PowerColor olması? Benim de dikkatimi çekti aslında Red Devil modeli.
eko sistemden kastınız nedir? Rgb vb. ışık uyumluluğunu tek bir ader programda yapma açısından diyorsanız kart sadece kırmızı yanıyor :D. Bundan olayı herhangi bir desteği yok diye biliyorum.

Eko sistemden kastınız nedir? RGB vb. ışık uyumluluğunu tek bir ader programda yapma açısından diyorsanız kart sadece kırmızı yanıyor :D. Bundan olayı herhangi bir desteği yok diye biliyorum.

Yok hocam ASUS anakart/asus ekran kartı var bende şu an, uyumlu çalışması açısından ASUS GPU daha mı iyi olur onu sormuştum RGB ile işim yok yani :D

Yok hocam ASUS anakart/asus ekran kartı var bende şu an, uyumlu çalışması açısından ASUS GPU daha mı iyi olur onu sormuştum RGB ile işim yok yani :D
Sanmıyorum, ekosistemleri genelde dağıtmak pek mantıklı değildir ancak 300 watt gibi TDP'si bulunan bir cihazı düzgün soğutmak adına Red Devilden vazgeçilmemeli.

Sanmıyorum, ekosistemleri genelde dağıtmak pek mantıklı değildir ancak 300 watt gibi TDP'si bulunan bir cihazı düzgün soğutmak adına Red Devilden vazgeçilmemeli.
Red devil uygun fiyata yoksa alınmamalı, genellikle red devil diye ederinin üstünü istiyorlar değmez.
Zaten model bandında RX 6800'ü soğutamayacak bir model yok.

Geri
Yukarı