İleriye dönük sıvı soğutma vs hava soğutma

Hocam biraz sıvı soğutma konusunda bilgisizim. Sebebini öğrenebilir miyim merak ettim.

Hocam fiyatları, montajı ve bakımı sıkıntı o yüzden normal kullanıcılara önermiyorum zaten çok daha ucuza daha iyi performans veren kule tipi fanlar var. Sadece görsel tabanlı elit sistemlerde öneririm.

Bunu evde inceleyeceğim hocam şu an iş yerindeyim. Teşekkür ederim.

Sessiz ve performanslı. Ben memnunum oldukça. Güzel bir seçenek. Montajı da aşırı kolay. Kendim taktığım ilk soğutucu olmasına rağmen çok basit bir süreç oldu.

Hocam fiyatları, montajı ve bakımı sıkıntı o yüzden normal kullanıcılara önermiyorum zaten çok daha ucuza daha iyi performans veren kule tipi fanlar var. Sadece görsel tabanlı elit sistemlerde öneririm.

Hocam tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. 🫡 ürünü aldım romanson saat gibi çalışıyor tıkır tıkır. İşlemci 55 56 derece sabit kaldı 20 dk FurMark+CPU stres tesinte. Eski soğutucuda 87 derecelerde geziyordu termal macun değiştirince 83 oldu. Bu üründen sonra 55 56. ARGB özelliği de bayağı sağlıklı çalışıyor almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Hiç uğraşmayın 240mm sıvı soğutmalarla 2 hafta araştırdım pompası sesi arızası korozyonu çekilecek dert değil gibi. Kara düzen devam. 👍🏻

Geri
Yukarı