İlişki durumu hakkında düşünceler ve tavsiyeler

Kerem.01990

Centipat
Daha fazla  
Şunu yazarken aşırı utanıyorum ama danışabileceğim kimse yok, her neyse okulda bir kız var 2,2.5 aydır deliler gibi seviyorum ama ona yazabilme cesaretini daha 3-4 gün önce yani cuma günü bulabildim. Mükemmeldi her şey ilk 2-3 günde, sanki ömrümün en iyi günleriydi; iltifatlar, sabah upuzun günaydın gece upuzun iyi geceler mesajı, durduk yere fotoğraf atmalar, playlist yapmalar, jam başlatarak yaptığımız playlisti dinlemeler, her cümlemizde iltifatlar inanılmazdı yani çok seviyordum onu.

Her seferinde bizi tanıştıran arkadaşıma benim hakkımda ne düşündüğünü sormasını istiyordum her seferinde de olumlu bir dönüt alıyordum her neyse hafta sonu bitti okul başladı, hafta sonu bana tiramisu ve erik çok sevdiğini söylemişti ben de anneme tiramisu yaptırdım, erik aldım sevdiği ve sevebileceğini düşündüğüm her şeyi yapmaya çalıştım enayiyim çünkü.

Sabah o okula gelmeden sırasının altına koydum her şeyi her neyse oğle arasında bana verdiğim şeylerin kaplarını geri verdi ama ben onu gördüğümde sanki cenneti görmüş gibiydim çok heyecanlandım ve mutluluğumu aynı çocukcasına dışa vurdum(çok fazla). Bana kapları verdi ve yolda arkadaşı onu bekliyordu ona sarıldı etti o da çok mutlu gibiydi sonra o gün okulun bitişinden 1-2 saat sonra bana bir mesaj attı, ciddi bir ilişki için çok korktuğunu, zamana ihtiyacı oldugunu soyledi ben de o zaman neden ümitlendirdin diye sordum o da ben sana hep akışına bırak dedim ümitlenmeni istemedim dedi peki bunu neden şimdi söyledin deyince de kabı geri verirken benim çok mutlu olduğumu gormüş ve düşünmüş bolca, en sonundada bu karara varmış.

Her neyse biz konuşmaya devam ettik eskisi gibi bir enerjim yoktu ama yine de iyi gibiydi. Ertesi gün geldi ben yine erik, çilek bulabildiğim ve seveceğini düşündüğüm her şeyi goturdum ona, o gün neredeyse hiç konuşmadık. Ben bir tek ona dün gece yaptığım soğuk için özür diledim yine kendisi de benden özür diledi. En sonki teneffüste bana kabı geri verdi ben yine bahçeden geliyordum onu arıyordum aslında hep bahçede olurdu çunku. Her neyse bana geri verdi kabı yine verirken de iyi gibiydi sonra o gün yine bitmeye yakın dersin bitime 10dk kala aramızı yapan arkadaşım kızın benimle daha fazla konuşmak istemediğini, ona çok çocuksu geldiğimi söyledi yani ben bahçede onu ararken ona demiş, telefonu aldığım da ise Instagram arka plan temasını Default'a almıştı hiçbir şey diyemedim.

Öylece bakakaldım sadece. Sizce bu kız beni gerçekten sevmiş miydi veya bana ileride yapmamam gereken bir abi tavsiyesi verebilir misiniz çünkü aklımdan çıkmıyor kafamı dağıtmak için her yolu denedim ama yaptığımız playlisti dinleyip fotoğrafına bakıp ağlamaktan başka bir şey yapamıyorum.

Kıza saatlerce vakit ayırıp, övgüler yağdıran, çok fazla ilgi gösteren her insan cümlenin sonunda aynısını diyor. 2 gün sonra serseri tipli birinin yanında ciddi ilişkide görebilirsin. O ciddi ilişki istemiyor değil, seni ve seninle ciddi ilişki yaşamak istemiyor. Zamana ihtiyacı varmış, eheheh hep aynı palavra, kıza öyle çocukça davranırsan sadece arkadaşı olarak kalırsın dahada ileriye gidemezsin yani seni yedek planda bile tutmaz, neyse tecrübesizlik diyelim.

Bu kadınlara böyle davranmayı sosyal medyada, filmlerde feminizm çok pohpohluyor kaybeden taraf siz oluyorsunuz, kendinizi köleleştirmeyin şunlara karşı.

@ahmetaydın1921 hocam arkadaşın hatası 2 günlük florte 10 aylık sevgilisi gibi davranıyor.
Katılıyorum.

Screenshot_20240330-184208_Chrome.jpg

Son düzenleme:
@ahmetaydın1921 hocam kızlar sosyal medyada cidden saçma tavsiyeler veriyolar ve genellikle böyle sayfalar fazla etkileşim alıyor. Mesela Erkek Adam var adam toplasan 50k takipçisi vardır. Rastgele romantik ol işte çok bakımlı ol gym faresi ol tek bir kıza bağlan falan gibi saçma şeyleri söyleyen sayfaların belki 300-400k takipçisi oluyor. Erkeklerde de işte bu kızlar böyle diyorsa demek ki geneli böyle diyor ama sıkıntı surda bu kızlar hayatı boyunca ne bir kızla flört etmiş ne sevgili olmuş neye baktığını anlaması zor. Türkiyede çoğu kız anca kendini bilebilir ki onun içinde analiz falan yapmıyorlar ondan neyi beğendiklerinin pek farkında değiller. Farkında olanlarda çevrede adım kötü kıza çıkmasın diye susuyor genelde.

Ben mesela bir kaç kez kizlarin tavsiyesini dinleyip uydu veya dümdüz kanka olunca ayıkmıştım. İşte kızı baya ders falan çalıştırıyordum derslerim iyi sözde bakar diye hatta çiçek falan bile almıştım sonuç kız arkadaşı olarak görüyordu 😀 başka bir kızla daha yaşadım işte kızla baya konusuyoduk iltifat falan ediyodum falan sonuç yine hislerinden emin değil. Bir de ikisi de başta ilgiliydi ondan sorunun tip olmadığını net anladım. Öyle trp sayfalarıyla tanıştım işte.

Son düzenleme:
@ahmetaydın1921 hocam kızlar sosyal medyada cidden saçma tavsiyeler veriyolar ve genellikle böyle sayfalar fazla etkileşim alıyor. Mesela Erkek Adam var adam toplasan 50k takipçisi vardır. Rastgele romantik ol işte çok bakımlı ol gym faresi ol tek bir kıza bağlan falan gibi saçma şeyleri söyleyen sayfaların belki 300-400k takipçisi oluyor. Erkeklerde de işte bu kızlar böyle diyorsa demek ki geneli böyle diyor ama sıkıntı surda bu kızlar hayatı boyunca ne bir kızla flört etmiş ne sevgili olmuş neye baktığını anlaması zor. Türkiyede çoğu kız anca kendini bilebilir ki onun içinde analiz falan yapmıyorlar ondan neyi beğendiklerinin pek farkında değiller. Farkında olanlarda çevrede adım kötü kıza çıkmasın diye susuyor genelde.

Ben mesela bir kaç kez kizlarin tavsiyesini dinleyip uydu veya dümdüz kanka olunca ayıkmıştım. İşte kızı baya ders falan çalıştırıyordum derslerim iyi sözde bakar diye hatta çiçek falan bile almıştım sonuç kız arkadaşı olarak görüyordu 😀 başka bir kızla daha yaşadım işte kızla baya konusuyoduk iltifat falan ediyodum falan sonuç yine hislerinden emin değil. Bir de ikisi de başta ilgiliydi ondan sorunun tip olmadığını net anladım. Öyle trp sayfalarıyla tanıştım işte.
Kadınlar peşimden koşan erkeklerin azmi ilgimi çekiyor diyor umursamayan peşinden koşturana gidiyor, avcı avından tavsiye almaz, ne derse tam tersi.

Yeni konular

Geri
Yukarı