İlişki ilerlemiyor

gaunterodimm5

Zeptopat
Daha fazla  
9. sınıftan eski sevgilim 4 yıl sonra bana yazdı. 3 aydır konuşuyoruz başlarda istekli değildim onun çabası sayesinde konuştuk fakat 2 aydır ben de ona karşı bir şeyler hissediyorum. Son zamanlarda çok iyiyiz canımlı falan konuşuyor başka sevgi kelimeleri de kullanıyor ama bir türlü sonraki aşamaya geçemiyoruz çünkü kız buluşmak istemiyor. Öz güven sorunlarını falan bahane ediyor. Bana da saçma gelmeye başladı sonuçta önceden çok fazla birlikte olduk. Bunun ne zaman sona ereceği de belli değil belki yazın belki yazdan sonra diyor. Sadece bu değil başka sakladığı şeyler oluyor ve böyleyim diyor bunlar yüzünden bazı sorunlar çıkıyor normal olarak onları da yüz yüze çözeriz diyor. Birkaç defa bitme noktasına geldi bunlar yüzünden ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Yaşlar 18 galiba. Sizin yaşınızda bu tür durumlarda yapılacak tek şey kendi çıkarına bakmak. Karşındakiyle evlenmeyeceksin, o da seninle sonsuza kadar olmayacak. Alacağını aldıysan bırak gitsin artık, gerisi için sadece çabalayıp yorulursun çünkü. Yorulduğun boşa gideceği için bir şey demeye gerek yok, next.

Yaşlar 18 galiba. Sizin yaşınızda bu tür durumlarda yapılacak tek şey kendi çıkarına bakmak. Karşındakiyle evlenmeyeceksin, o da seninle sonsuza kadar olmayacak. Alacağını aldıysan bırak gitsin artık, gerisi için sadece çabalayıp yorulursun çünkü. Yorulduğun boşa gideceği için bir şey demeye gerek yok, next.
Yaş 19. Haklısın gerçekten ama bu durumda bir sonraki aşamaya geçemeden bırakmak da zor geliyor. Asıl anlamadığım neden bir türlü buluşmak istemediği.

Yaş 19. Haklısın gerçekten ama bu durumda bir sonraki aşamaya geçemeden bırakmak da zor geliyor. Asıl anlamadığım neden bir türlü buluşmak istemediği.

Nedeninin önemi yok bence, netice seni istemiyor. Ne sebeple olursa olsun, o sebebi değiştirmeye çalışırsan daha kötü olur her şey. Bu yüzden anlamı yok kovalamanın, isteyen gelir.

Geri
Yukarı