İlk kez PS5 alacak birine tavsiyeler

İndirimlerde oyunlar nasıl hocam xbox da rdr2 450 burada 1650tl falan o indirimlerde fark biraz iniyor mu ben xbox kullanmak istemiyorum ps tarafında oynamadıgım çok sevdiğim oyunlar var kısaca ghost of tsushima god of war bloodborne özellikle daha çokça oyun var bir de ps plus xbox game passe göre çok daha iyi gibi
Ultimate Edition indirimde 200 TL. Birçok oyunda Ultimate gibi farklı sürümler eski fiyatta hâlâ. PS Plus'da çok güzel oyunlar var zaten bana göre Gamepass'den çok çok daha iyi.

Ultimate Edition indirimde 200 TL. Birçok oyunda Ultimate gibi farklı sürümler eski fiyatta hâlâ. PS Plus'da çok güzel oyunlar var zaten bana göre Game Pass'den çok çok daha iyi.

RDR 2 mi 200TL'ydi çok iyi fiyat Xbox yerine PS tercih etmem olası sanırım zaten gamepad tarafından çok üst seviyedeler ve özel oyunlarıyla beraber teşekkürler, Böyle uyguna aldığın ya da gördüğün hangi oyunlar var acaba TLOU falan da PS Plus'ta yok eski versiyonları dahil

RDR 2 mi 200TL'ydi çok iyi fiyat Xbox yerine PS tercih etmem olası sanırım zaten gamepad tarafından çok üst seviyedeler ve özel oyunlarıyla beraber teşekkürler, Böyle uyguna aldığın ya da gördüğün hangi oyunlar var acaba TLOU falan da PS Plus'ta yok eski versiyonları dahil
The Last Of Us Remastered 42 liraya aldım 1 hafta önce 🙂 bir de PS Plus'da var Remastered versiyonu Part 1'de 2 saatlik tam oyun denemesi var. The Witcher 3'de zamlanmıştı fakat bir versiyonu ucuzdu onu aldım 80 lira civarı olması lazım. Böyle çok oyun var Ultimate gibi versiyonları zamlamayı unutuyorlar. Gamepad konusu zaten tartışmaya kapalı Dualsense açık ara önde bunu 9 ay Xbox kullanmış biri olarak söylüyorum aşırı fark ediyor çok sessiz analogları büyük ergonomisi güzel D-pad bumperlar çok yumuşak. Bütçesi olmayan biri bile PS Plus sebebiyle PS5 tercih edebilir bütçesi olmayan PS5 almamalı diye birşey artık yok orda nasıl Gamepass varsa burda daha kalitelisi PS Plus var 😀 PS Plus indirimleri de oluyor tavsiyem indirime girince temizinden 1 yıllık PS Plus alın kaliteli oyunlarla keyfinize bakın.

Şuan fark ettim The Last Of Us Remastered PS Plus Deluxe'de varmış sadece.

The Last of Us Remastered 42 liraya aldım 1 hafta önce 🙂 bir de PS Plus'da var Remastered versiyonu Part 1'de 2 saatlik tam oyun denemesi var. The Witcher 3'te zamlanmıştı fakat bir versiyonu ucuzdu onu aldım 80 lira civarı olması lazım. Böyle çok oyun var Ultimate gibi versiyonları zamlamayı unutuyorlar. Gamepad konusu zaten tartışmaya kapalı DualSense açık ara önde bunu 9 ay Xbox kullanmış biri olarak söylüyorum aşırı fark ediyor çok sessiz analogları büyük ergonomisi güzel D-pad bumperlar çok yumuşak. Bütçesi olmayan biri bile PS Plus sebebiyle PS5 tercih edebilir bütçesi olmayan PS5 almamalı diye bir şey artık yok orada nasıl Game Pass varsa burada daha kalitelisi PS Plus var 😀 PS Plus indirimleri de oluyor tavsiyem indirime girince temizinden 1 yıllık PS Plus alın kaliteli oyunlarla keyfinize bakın.

Peki PSN kardeşliği nasıl işliyor çok yakın arkadaşımla beraber PC'den emekli olup artık iş sonrası vs daha chill yattığımız yerden beraber sesli oyun oynamak istiyoruz gerekirse chill gerekirse Diablo 4 tarzı ya da bildiğin hikayeli oyunda sadece sohbet amaçlı bunun içinde sanırım yeni bir şey varmış kardeşlik vs yarı yarıya ödeyip 2 oyun almış gibi kullanıyoruz peki ikimiz beraber Diablo 4 aldık kardeşlik adı altında beraber Online girebiliyor muyuz? İndirimdeki oyunlardaki oyunlarda da bu geçerli mi ve nereden almayı tavsiye edersiniz gidip MediaMarkt mı yoksa Trendyol mu ithalaatçı garantisi ya da TR garantisi, çok fazla soru sordum kusura bakmayın

Peki PSN kardeşliği nasıl işliyor çok yakın arkadaşımla beraber PC'den emekli olup artık iş sonrası vs daha chill yattığımız yerden beraber sesli oyun oynamak istiyoruz gerekirse chill gerekirse Diablo 4 tarzı ya da bildiğin hikayeli oyunda sadece sohbet amaçlı bunun içinde sanırım yeni bir şey varmış kardeşlik vs yarı yarıya ödeyip 2 oyun almış gibi kullanıyoruz peki ikimiz beraber Diablo 4 aldık kardeşlik adı altında beraber Online girebiliyor muyuz? İndirimdeki oyunlardaki oyunlarda da bu geçerli mi ve nereden almayı tavsiye edersiniz gidip MediaMarkt mı yoksa Trendyol mu ithalaatçı garantisi ya da TR garantisi, çok fazla soru sordum kusura bakmayın
PSN kardeşliği hakkında çok bilgi sahibi değilim fakat bildiklerimi açıklayabilirim. Görselde atacağım seçeneği arkadaşınız işaretledikten sonra onun oyunlarını kendi hesabınızda oynayabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşınız da sizin hesabınızda bunu yapacak ve kendi hesabınızda olsanız bile erişebileceksiniz.
18e0e90148113-screenshotUrl.jpg

Online girebilirsiniz biriniz PS Plus alsa bile olduğu gibi diğer hesapta oyun kataloğu ve online oynamaya erişim sağlayabilirsiniz PS Plus için de ayrı para vermeyin. Ben N11'den ithalatçı garantili aldım siz de Trendyol'dan alın derim birçok kişi Trendyol'dan alıyor. İthalatçi garantili uğraştırıyor diyenler var daha önce hiç tecrübe etmediğim için maalesef fikrim yok fakat Media Markt, Vatan gibi yerlerde kazık fiyattan almaktan çok daha iyi olur nadir bozulan makineler zaten.

PSN kardeşliği hakkında çok bilgi sahibi değilim fakat bildiklerimi açıklayabilirim. Görselde atacağım seçeneği arkadaşınız işaretledikten sonra onun oyunlarını kendi hesabınızda oynayabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşınız da sizin hesabınızda bunu yapacak ve kendi hesabınızda olsanız bile erişebileceksiniz.
Eki Görüntüle 2133269
Online girebilirsiniz biriniz PS Plus alsa bile olduğu gibi diğer hesapta oyun kataloğu ve Online oynamaya erişim sağlayabilirsiniz PS Plus için de ayrı para vermeyin. Ben N11'den ithalatçı garantili aldım siz de Trendyol'dan alın derim birçok kişi Trendyol'dan alıyor. İthalatçi garantili uğraştırıyor diyenler var daha önce hiç tecrübe etmediğim için maalesef fikrim yok fakat MediaMarkt, Vatan gibi yerlerde kazık fiyattan almaktan çok daha iyi olur nadir bozulan makineler zaten.

1 Tane PS Plus üyeliği yetiyor çok iyi o zaman teşekkür ederim, Dik ya da yatay durumları nasıl acaba sıvı akması falan diyorlardı birkaç kişi galiba eski sürümlerinde de olabilir gamepadlerin şarj durumu cihazın belli bir süre sonra kasması falan olabiliyor mu?

1 Tane PS Plus üyeliği yetiyor çok iyi o zaman teşekkür ederim, Dik ya da yatay durumları nasıl acaba sıvı akması falan diyorlardı birkaç kişi galiba eski sürümlerinde de olabilir gamepadlerin şarj durumu cihazın belli bir süre sonra kasması falan olabiliyor mu?
Dikey kullanınca herhangi bir sorun olmuyor yani içiniz rahat olsun. Gamepad şarjı ben de 10 saat sonunda anca 1 tıka ulaşıyor yani benim gamepad 12-14 saat arası bir pil ömrü sunuyor diğer Dualsense'ler için de durum benzer. Şarj olması 2-3 saat sürüyor. Belli bir süre sonra kasma olma olasılığı düşük bunun için uzun bir süre geçmesi gerekiyor. 10 yıldır PS4 kullanıp ilk gün ki performansına çok yakın performans alanlar var önemli olan temiz kullanmaktan geçer.

Dikey kullanınca herhangi bir sorun olmuyor yani içiniz rahat olsun. Gamepad şarjı ben de 10 saat sonunda anca 1 tıka ulaşıyor yani benim gamepad 12-14 saat arası bir pil ömrü sunuyor diğer DualSense'ler için de durum benzer. Şarj olması 2-3 saat sürüyor. Belli bir süre sonra kasma olma olasılığı düşük bunun için uzun bir süre geçmesi gerekiyor. 10 yıldır PS4 kullanıp ilk gün ki performansına çok yakın performans alanlar var önemli olan temiz kullanmaktan geçer.

Teşekkürler aklımdaki sorular bu kadardı sağ olun.

Geri
Yukarı