İlk oyunum Little Dasher! Steam'da!

Hocam oyunu açtım şimdi. Menü tasarımı gerçekten üst düzey olmuş fakat oyunda herkes kendi tuş kombinasyonunu yapabilmeli bana kalırsa. İlk görünüşe göre gerçekten iyi bir oyun.

Hafiften zor mu olmuş sanki ben mi beceriksizim yoksa :)

Şaka maka oyun gayet iyi olmuş 2. bölümü daha geçemedim ama beğenmediğim tek nokta oyunda level sisteminin bulunması. Level sistemi olmadan tüm oyun mapi birbirine bağlansa çok daha tatlı olurmuş fakat tabii ki ilk oyuna göre gayet başarılı iş. Bitireceğim zor da olsa.

Son düzenleme:
İstek listesine ekledim. Yarın alma ihtimalim çok yüksek. Ayrıca bir soru soracağım. Oyunun Türkiye dışı fiyatlarını ne kadar yaptınız?

Arkadaşlar selam, bir süredir üzerinde çalıştığım ilk oyun projem Little Dasher!, yaklaşık 1 ay önce Steam tarafından onay aldı ve mağaza sayfası erişime açıldı. Belli bir süre cezam olduğu için paylaşımını yapamadım ama hazır şimdi indirimlerde başlamışken sizlerleyim.

Little Dasher! her ne kadar acemi bir yapım olsa da zorlayıcı pixel platform türünü seviyorsanız aşağıdaki bağlantı ile oyunun mağaza sayfasına erişebilir ve hoşunuza giderse indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2025545
Mağaza sayfası:
https://store.steampowered.com/app/2576550/Little_Dasher/

Bilgilendirme: Oyunun fiyatı şu an yeni gelen Steam dolar kuru güncellemesi sebebiyle ülkemizin de içinde bulunduğu MENA bölgesinde olabilecek en düşük fiyata sahiptir.

Yorumlarınızı bekliyor, sorularınızı da mümkün olduğunca cevaplıyor olacağım. Umarım, ilk projemi beğenirsiniz.
Super Meat Boy'a benzeyen bir oyun olmuş. O tarz oyunları seven insanlar, yeni tad arayışında bulunacaklar, oyununuza yönelecektir. Hayırlı olsun. :)

Son düzenleme:
İstek listesine ekledim. Yarın alma ihtimalim çok yüksek. Ayrıca bir soru soracağım. Oyunun Türkiye dışı fiyatlarını ne kadar yaptınız?
Yurt dışında varsayılan fiyat 0.99 dolar indirimle 0.55 dolar.
Türkiye'de (MENA) varsayılan fiyat 0.81 dolar indirimle 0.49 dolar.

Tüm bölgeler için potansiyel en düşük ücretleri baz aldım.

İncelemenizi bekliyor olacağım.
Hocam oyunu açtım şimdi. Menü tasarımı gerçekten üst düzey olmuş fakat oyunda herkes kendi tuş kombinasyonunu yapabilmeli bana kalırsa. İlk görünüşe göre gerçekten iyi bir oyun.

Hafiften zor mu olmuş sanki ben mi beceriksizim yoksa :)

Şaka maka oyun gayet iyi olmuş 2. bölümü daha geçemedim ama beğenmediğim tek nokta oyunda level sisteminin bulunması. Level sistemi olmadan tüm oyun mapi birbirine bağlansa çok daha tatlı olurmuş fakat tabii ki ilk oyuna göre gayet başarılı iş. Bitireceğim zor da olsa.
Teşekkürler hocam, ilk oyunun günahı olmaz diyelim. İncelemenizi bekliyor olacağım.
Super Meat Boy'a benzeyen bir oyun olmuş. O tarz oyunları seven insanlar, yeni tad arayışında bulunacaklar oyununuza yönelecektir. Hayırlı olsun. :)
Teşekkür ederim.

Yurt dışında varsayılan fiyat 0.99 dolar indirimle 0.55 dolar.
Türkiye'de varsayılan fiyat 0.81 dolar indirimle 0.49 dolar.
Bana kalırsa yurt dışı fiyatını 4 dolar yapın. Yoksa kart kasmalık oyun diye alırlar. Oyununuz keşfedilmez. Ancak "Şu an amacım kar edip yeni bir oyun çıkarmak." Diyorsanız bu fiyattan tutun derim.

Bana kalırsa yurt dışı fiyatını 4 dolar yapın. Yoksa kart kasmalık oyun diye alırlar. Oyununuz keşfedilmez. Ancak "Şu an amacım kar edip yeni bir oyun çıkarmak." Diyorsanız bu fiyattan tutun derim.
Öncelikle oyunda kart droplama sistemi yok maalesef, onu çözemedim daha. Amacım aslında tanınırlık kazanmak, şöyle diyeyim oyunun ismini internete yazınca ilk benim oyunum çıkıyor ve sağ tarafta bilgi kutusunda geliştirici olarak ismim yazıyor. Bundan büyük bir gurur olamazdı benim için.

Öncelikle oyunda kart droplama sistemi yok maalesef, onu çözemedim daha. Amacım aslında tanınırlık kazanmak, şöyle diyeyim oyunun ismini internete yazınca ilk benim oyunum çıkıyor ve sağ tarafta bilgi kutusunda geliştirici olarak ismim yazıyor. Bundan büyük bir gurur olamazdı benim için.
Anladım hocam. Sizin adınıza sevindim. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz. Oyununuzu %90 ihtimalle yarın alacağım.

Geri
Yukarı