İllegal işler yapılan Discord sunucuları nereye şikayet edilir?

İsim soy ismin olsa ne olacak ki? En fazla ihbar atarlar gelen polise de durumu anlatırsın. Tutanak tutulur bu kadar.

Adınıza birden fazla asılsız ihbar gelirse kara listeye alınıyorsunuz zaten. Bilgi değil tecrübe.

Bidliğim kadarıyla Discord kanıt olarak gösterilemiyor. Sizce şu ana kadar deha tuzcu falan kalır mıydı?

Alınmadı mı sizce? Yurt dışında şu an ve konuştuğumuz işleri yapmıyor tanıdığımın arkadaşı. Organize gibi takılıyor kendince mesela organize eskiden bu işleri yaptığını şarkılarında bizde eskiden yaptık CC diyor.

Bakın hocam anne abla kardeş aramayı dışarıdan basit bir şey olarak görebiliyor olabilirsiniz. Hani karşılıklı küfür edilebilir çok yakınsınızdır fakat biri benim annemi kardeşimi ablamı bacımı arayacak yok isimlerini söyleyecek affedersiniz ama sıkmaz :).
Benim anlatmak istediğim bu tip şeylerden korkmadığım.Akrabalarıma gerekli bilgiyi veririm olur biter.

Benim anlatmak istediğim bu tip şeylerden korkmadığım. Akrabalarıma gerekli bilgiyi veririm olur biter.

Benim hakkımda babama bacıma tecavüz etti demişlerdi. Babam inanmadı tabii ki ama durduk yerde böyle bir arama gelip bunların söylenmesi adamı şaşırttı ve tereddüt etti.

Yazılana bakmak yerine tecrübeye mi inansanız acaba? Sizin bildiğiniz atat dışında bu işlerle uğraşan sunucuları sayayım mı? Ne dersiniz?
Para aklama Youtube'dan bile yapılıyor artık, tecrübeden kastınız böyle bir şey yaşadınız ama polis Discord ile alakalı hiçbir şeyi kabul etmedi mi? Hem cevabım "Öyle bir şey yok." dediğiniz içindi. Lütfen yanlış bilgi vermeyin.

Para aklama YouTube'dan bile yapılıyor artık, tecrübeden kastınız böyle bir şey yaşadınız ama polis Discord ile alakalı hiçbir şeyi kabul etmedi mi? Hem cevabım "öyle bir şey yok." dediğiniz içindi. Lütfen yanlış bilgi vermeyin.

Bakın hocam para aklama ile uğraşmıyorum. Discord tarafından günümüzde siber dahil hiçbir birim bilgisayar veya hesap incelemesi yapmadan resmi şirketten veri alamıyor. Bu hukuk dairesi açıldı dediler fakat iş yapmadı hala yapmıyor. Şu an siz Discord'da ne döndüğünü tam olarak biliyor musunuz bilmiyorum ama ben biliyorum. Hesaplarınızın sunucularınızın silinmesinden başka hiçbir şey yapmıyor Discord size.

Son düzenleme:
Bakın hocam para aklama ile uğraşmıyorum. Başka uğraşmışlığım olabilir geçmişime bırakıyorum bazı konularda geçmişimde hafif dokunuşlar yapıyorum. Discord tarafından günümüzde siber dahil hiçbir birim bilgisayar veya hesap incelemesi yapmadan resmi şirketten veri alamıyor. Bu hukuk dairesi açıldı dediler fakat iş yapmadı hala yapmıyor. Şu an siz Discord'da ne döndüğünü tam olarak biliyor musunuz bilmiyorum ama ben biliyorum. Hesaplarınızın sunucularınızın silinmesinden başka hiçbir şey yapmıyor Discord size.
Dönebilecek maksimum şeyler yasa dışı ticaretler ve cp'ler, fazlası ne olabilir gerçekten merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı