Illegal Simulator Steam'de yayınlandı!

mustafadoganc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 kişi olarak geliştirdiğimiz oyunumuz yayınlandı.

Oyunumuz ıllegal Simulator 2 kişi Co-op ve dilerse Single oynanabilen bir oyundur. Assetlerin neredeyse tamamı bize aittir, 7 Haziran'da erken erişime çıkarmayı planlıyoruz, bu süreçte olabildiği kadar geri dönüş ve wishlist alabilirsek çok memnun oluruz.

Oyunumuz da, sokakta ufak tefek para kazanarak başlayıp ve yatırımlar yaparak işletme sahibi olacaksınız, gündüzleri market işletip geceleri de dilerseniz kumarhane işletebilirsiniz, ilerledikçe daha da geliştirme yapıp farklı gelir yolları edinin. Yer altı dünyasında adınızı duyurup rakiplerle rekabet içinde olun.

Diğer Simulator oyunlarından bizi ayıran en büyük farkımız 2 kişi beraber işletmeniz ve açık dünya sağlayan bir oynayışa sahip olmanızdır.

Oyuna geri dönüşleriniz ve potansiyel wishlistleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Geri dönüşlerinizin her biri bizim için çok değerli, yorum yapıp wishliste eklemeniz bizim için olabilecek en iyi şey. Zamanınız için teşekkürler!

Oyunun Steam Linki

(Steam sayfası üzerine halen çalışıyoruz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dürüst olayım. Bu assetleri, bu tarzı çok daha önceden bir sürü oyunda gördüm. Sadece ufak değişiklikler yapılmış gibi geldi bana.

PS2 seviyesinde grafiği olması da sorun değil ama o yıllara geri dönmüş gibi hissediyorum bu tür oyunlarda. Yani açıp kaliteli bir PS2 oyunu oynamak daha mantıklı geliyor bana. Bu tür oyunları oynatacak şey tabii ki grafik değil ama en azından oynanış açısından çok çeşitli şeyler eklemelisiniz.

Mesela şu arkadaş oyunlarına çok farklı mekanikler ekliyor: https://store.steampowered.com/app/1563180/Internet_Cafe_Simulator_2/?curator_clanid=33811183

Ve çok benzeri çıktı böyle oyunların, kaç tane gördüm kim bilir. Hep aynı grafik tarzı, hep aynı mekanikler. Market olayı, kumar olayı vesaire kaç kez yapıldı. Biraz daha yenilik eklemeniz gerekli öne çıkmanız için. Bu tarzda oyun dolu Steam şu anda.

Bir de niye karakterler bu hareketi yapıp duruyor?

1715584677239.png

Yeni konular

Geri
Yukarı