iMac 2013 Windows 7 Kurma Sorunu

Berk Gaffaroğlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir soru soracağım eminim bir bileniniz vardır. Evet benim sorunum şu benim bilgisayarim imac 2013 sonu . Bu bilgisayar elime geldiğinde mac os x den eser yoktu ve içinde windows 7 home premium vardı. Fakat home premium un içi doluydu. Bende bir yüksek sürümü olan orjinal windows 8.1 kurup bıraktım. Ve pişman oldum . Sürekli SystemxExpectionxHandler gibi bir hata veriyordu güvenli modda bilgisayarı sıfırla dedim. Sonra orjinal windows 7 cdsini taktım olmadı. Ama USB'yi takınca oldu. Neyse sıfırlandı bilgisayar sonra ben bunun içinden windows 7 kurmaya karar verdim içindeki setup.exeyi yönetici olarak çalıştırarak. Neyse kurulum başladı windows dosyaları genişletiliyor bölümünde %20 de bilgisayarı yeniden başlat diye bir yazı geldi 10 saniye içinde yeniden başlattı . Sonra karşıma bootcamp vs olmadığından siyah ekranda 2 tane işletim sistemi seçeneği geldi. Biri windows kur diyeri windows 8.1 di . Kuruluma devam etmek için windows kuru seçtim fakat siyah boş bir ekranda saatlerce bekledi. Bende bilgisayarı yeniden başlatıp windows 8.1 i seçtim ve bilgisayarı açtığımda windows 8 e devam etti ve windows 7nin kurulamadığına dair bir ileti mesajı geldi. Ve şu anda elim kolum bağlı lütfen yardım edin technopat ailesi :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı