İnce telli saç nasıl şekillendirilir ve sonrasında dondurulur?

ahlatt.r

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 3 GB
R5 5600
8X2 3200 MHZ
A320M-F
FSP PSU
Meslek
Öğrenci
İnce telli saçım var, supernatural dizisindeki sam winchester gibi saçım var kısacası fakat ben o gibi şekillendirip donduramıyorum neler kullanmalıyım, güzel Pro tarağım var yuvarlak, saç kurutma makinemin de güzel bir hava sirkülasyon sistemi var, nasıl şekillendiririm, hangi kozmetik ürünleri kullanmalıyım? Fön çekmek istemiyorum, çok zarar veriyor onun dışında bir sorun yok. Fikirlerinizi bekliyorum, sabah okula giderken en az 1 saat saçıma ayırıyorum her sabah yıkıyorum vb.

ince telli sacım var dondurucu kullanmak zorundayım bu halde bile ucuyor böyle söyliyim ekstra kükürt sabunuyla yıkarım sacları sadece şampuan daha yumuşatıyor :)

Hocam ben sizin yerinizde olsam ki öyle yapıyorum fazla kimyasal kullanmayın saçınıza benim de saçım ince telli ve dökülüyor bir süre sonra istediğiniz saçı yapmak istiyorsanız sprey falan sıkılıyor saçı biraz sertleştiriyor öyle spreyler var.

Ne yaparsan yap uzun süre dayanmıyor benim de saç tellerim ince, en sonunda saçı uzatip problemden kurtuldum. Ama şahsen denediğim 10 küsür üründen en başarılı bulduğum saç şekillendirici Hobby Carbon var en sert versiyonu. O baya donduruyor saçı ve fazla terlemiyorsan veya hareketli değilsen bozulmuyor.

Ne yaparsan yap uzun süre dayanmıyor benim de saç tellerim ince, en sonunda saçı uzatip problemden kurtuldum. Ama şahsen denediğim 10 küsür üründen en başarılı bulduğum saç şekillendirici Hobby Carbon var en sert versiyonu. O baya donduruyor saçı ve fazla terlemiyorsan veya hareketli değilsen bozulmuyor.
Çok fazla dondurmasını istemiyorum, ve bir hayli uzun saçım var kısa değil benim saçım, ama öyle uzun saç olupta ezik büzük durunca hoşuma gitmiyor.

Saçınız düz mü dalgalı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı