Çözüldü İndirdiğim müziklerim arabada nasıl görünür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Technopat üyeleri günaydın,

Bir uygulama sayesinde Spotify çalma listesinin bağlantısı ile bu müzikleri YouTube üzerindeki bağlantısı üzerinden hepsini indirdi. Sorum şu: Başlık kısmı çalarken araba ekranında ad kısmı ise klasörde müzik aradığım zaman mı gözükecek? Ve şarkıların albümlerini otomatik nasıl bulabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Uygulamayı isteyenler yorum olarak olursa paylaşabilirim.

Ekran görüntüsü 2022-11-15 093248.png

Çözüm
Arabadaki müzikçaların özelliğine göre değişir.
Müzikçalarınız şarkı adı, albüm adı ve şarkıcı/grup adını gösteriyorsa ve parçalarda da bu bilgiler işlenmişse o şekilde görünür:
Şarkı adı
Şarkıcı/grup adı
Albüm adı
gibi...
Müzikçalarınız şarkı adı, albüm adı ve şarkıcı/grup adını gösteriyorsa ve parçalarda da bu bilgiler işlenmişse o şekilde görünür:
Şarkı adı
Şarkıcı/grup adı
Albüm adı
gibi...

Çözüm
Şarkı adı
Şarkıcı/grup adı
Albüm adı
Gibi...

Önce şarkının adı onun altında albümünü gösteriyor. Yanında ise albüm kapağı var. Benim şarkı isimlerim "başlık ve katkıda bulunan sanatçılar" olarak araba da gözükür değil mi?

Son düzenleme:
Önce şarkının adı onun altında albümünü gösteriyor. Yanında ise albüm kapağı var. Benim şarkı isimlerim "başlık ve katkıda bulunan sanatçılar" olarak araba da gözükür değil mi?
Başlık, şarkı adı olarak görünür. Albüm adı yerine "katkıda bulunan sanatçılar" geleceğini sanmam.
Parçaların özelliklerine girip detaylarına bakın. Albüm adı işlenmişse sizde yine şarkı adı ve albüm adı görünür.

Başlık, şarkı adı olarak görünür. Albüm adı yerine "katkıda bulunan sanatçılar" geleceğini sanmam.
Parçaların özelliklerine girip detaylarına bakın. Albüm adı işlenmişse sizde yine şarkı adı ve albüm adı görünür.

Hiçbirinde albüm yok ne yapacağım? Söylemeyi unutmuşum albümün üstünde sanatçı adı yazıyordu. Arabamız Skoda Rapid 2016. Tam aynısı mı pek hatırlayamadım ama böyle bir ekranımız var. Görsel alıntı.

skoda-rapid-hatchback-infotainment.jpg

Hiçbirinde albüm yok ne yapacağım? Söylemeyi unutmuşum albümün üstünde sanatçı adı yazıyordu. Arabamız Skoda Rapid 2016. Tam aynısı mı pek hatırlayamadım ama böyle bir ekranımız var. Görsel alıntı.

Eki Görüntüle 1573041
Güzel araç... Ama kullanmadım.
Bir sorun olmaz. En fazla sadece parça adı ile görünür ve çalar.
Biraz zahmetli iş ama parçaların özelliklerinde detaylara girip albüm adı kısmına, biliyorsanız siz gerekli bilgileri yazın.

Güzel araç... Ama kullanmadım.
Bir sorun olmaz. En fazla sadece parça adı ile görünür ve çalar.
Biraz zahmetli iş ama parçaların özelliklerinde detaylara girip albüm adı kısmına, biliyorsanız siz gerekli bilgileri yazın.

Elle ekleme yapacağım gibi görünüyor. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı