İninal Karttan Habersiz Alışveriş Yapılması

SirCloser

Kilopat
Daha fazla  
Bugün ininal hesabımı kontrol ederken benim yapmadığım halde Bynogame'den ve Joygame'den 15TL para kesildi, şaşırdım. Ne yapmalıyım? Kartı yarın kapatmayı düşünüyorum.

Kendi telefon numaranızla bağlı değilse yapamaz. Her alım satımda mesaj geliyor. Kodu girmeden hiçbirşey yapamaz.

Telefona hiçbir mesaj gelmedi. Veya telefonu da kimseye vermedim. Bende dün müşteri hizmetlerini aradım. Konuştuğum temsilci durumu hemen anladı. Ne yapmalıyız diye sordum. E-postalarına dilekçe göndercekmişiz. Bir süre sonra karar verilip ileticekmiş. Paramı aldıktan sonra ya da şimdi kapatabilirmişim. Benim yine fazla param gitmedi ancak bazılarının 300-400 TL arasında gitmiş. Ben de kapattırdım. 2 yıldan uzun süredir kullandığım bu kartı bu rezilliği yüzünden kapattım.

Benim hayret ettiğim nokta telefona hiç mesaj gelmedi, küçük kardeşim var ama onu da suçlayamam çünkü alınan tarihte yanımda değildi. Hesap bilgilerimi de kimseyle paylaşmadım. Bu açıklarını hemen kapatmaları gerekiyor yoksa çok müşteri kaybedecekler.

Aynısı bana 3 kere oldu karttan toplam 15 TL çekildi. Büyük ihtimalle çalınmıştır seninki de, daha demin arayıp kapattım kartı. şimdi hangi kartı alsam diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı