Çözüm İninal veli izini sorunu çözümü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam ben bir ara TCKN vermeden girmiştim. Sadece doğum tarihimi yüksek göstermiştim. O da olabilir.

Evet, geçenlerde uygulama üzerinden ininal açmak istediğimde 13+ olmama rağmen veli izini istemişti fakat bugün bunu atlatmanın yolunu sizlerle paylaşıyorum.

tek yapmanız gereken hesabı uygulamadan değil, web sitesinden açmak.

Zaten 18 yaş altına mecburi veli izni istemesi gerekiyor. 16 yaşımdaki arkadaşım Papara'ya kayıt olurken bile veli izni istiyor.

Ama çözüm denenebilir pek olacak gibi sanmıyorum.

Evet, geçenlerde uygulama üzerinden ininal açmak istediğimde 13+ olmama rağmen veli izini istemişti fakat bugün bunu atlatmanın yolunu sizlerle paylaşıyorum.

tek yapmanız gereken hesabı uygulamadan değil, web sitesinden açmak.

Çözüm için teşekkürler.
Fakat ben hem ücretlendirme hem de temassız desteği için
Paycell kullanıyorum
18 yaş altı için yoksa her halükarda Papara.

18 yaşına kadar çocuk sayılırsınız. Veli izni talep etmesi normal. Ancak değişik bir bug olmuş çalışıyorsa.
Sanırım bug değil, yani ben bug olabilecek herhangi birşey yapmadım. Her bilgimi tek tek girdim. Sanırım veli izni olayını web sitesine koymayı unutmuşlar. He bide eskiden veli izni olayı yokmuş ininalde bundan en fazla 1 yıl önce, şu anda internette hala "13 yaş üzeridir, veli izni ile yaş sınırı yoktur" vb. şeyler yazıyor. Yani veli izni değisikligi açıklanmamış bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı