İnsanlar neden Battlefield multiplayer oynuyor?

Neno Emir

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Valorant, CS:GO gibi çok yüksek oyuncuya sahip ve artık kült olan ( özellikle CS:GO ) FPS oyunlar varken insanlar neden Battlefield multiplayer, Call of Duty multiplayer falan oynuyor. Üstelik her yeni oyunda yeni multiplayer'a giriyor insanlar. Bilgim olmadığı için soruyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zevk meselesi. Onu seviyordur, onu oynuyordur.

Arkadaşlar merhaba. Valorant, CS:GO gibi çok yüksek oyuncuya sahip ve artık kült olan ( özellikle CS:GO ) FPS oyunlar varken insanlar neden Battlefield multiplayer, Call of Duty multiplayer falan oynuyor. Üstelik her yeni oyunda yeni multiplayer'a giriyor insanlar. Bilgim olmadığı için soruyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kendim CoD oynadığım için oradan cevap vereyim. Oyunun kendisi Warzone 2 ile entegre olduğu için Warzone da silahları tam eklentilerini takıp kullanabilmek için multiplayer oynuyorum. Silahlara level aldırıyorum yani. Battle Pass kasıyorum eğer Battle Royale oynama modum yoksa. Eskiden de ortamı iyi olduğu için ve oyun gerçekten zevkli olduğu için oynuyorlarmış sanırım. BF ile ilgili yorumum yok.

İnsanlar neden Valorant veya CS:GO oynuyorsa Battlefield'ı da aynı sebepten oynuyor, yani sevdiği için.

Ek olarak şu cümle de geçer CS:GO oynayanlar arasında.
-Neden düşük çözünürlük ve düşük grafik oynuyorsun?
+Grafik isteseydik Battlefield oynardık.

Çünkü BF ve CoD'un vuruş hissayatı çok iyi Valorant'ta vuruş hissi toptan çöp CS:GO'da ise AWP dışında tatmin etmiyor. Ayrıca CoD'un multiplayeri konsolda çok oynanıyor.

3000 bf saatim olan arkadaşıma sormuştum bunu.

"Oyunun atmosferik yapısı ve içinde bulunduğum takım ortamı beni csgodan daha çok etkiliyor." demişti. Sanırım tek farkı bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı