İnsanlar neden Battlefield multiplayer oynuyor?

Arkadaşlar merhaba. Valorant, CS:GO gibi çok yüksek oyuncuya sahip ve artık kült olan ( özellikle CS:GO ) FPS oyunlar varken insanlar neden Battlefield multiplayer, Call of Duty multiplayer falan oynuyor. Üstelik her yeni oyunda yeni multiplayer'a giriyor insanlar. Bilgim olmadığı için soruyorum. Şimdiden teşekkürler.

Zevk meselesi hocam insanlar nasıl CS:GO oynuyorsa normal bir şekilde BF1 ve CoD da oynayabilirler belki ortamı seviyordur oyunun grafikleri oynanışı falan değişik geldiği için bir alışma süreci oluyor kendimi bu oyunda geliştirmem lazım diyor farklı farklı oyunlar deneyebiliyorlar dediğim gibi zevk meselesi.

Arkadaşlar merhaba. Valorant, CS:GO gibi çok yüksek oyuncuya sahip ve artık kült olan ( özellikle CS:GO ) FPS oyunlar varken insanlar neden Battlefield multiplayer, Call of Duty multiplayer falan oynuyor. Üstelik her yeni oyunda yeni multiplayer'a giriyor insanlar. Bilgim olmadığı için soruyorum. Şimdiden teşekkürler.
Battlefield 2'nin o savaş ortamı ve modları. Şüphesiz en iyi Battlefield oyunudur. Hala BF2hub ile oynayan çokça oyuncu var. Oynamasını şiddetle tavsiye ederim genç arkadaşlara.

Nesneleri değiştirip sormak lazım. Sağlam sistemi olan bir insan neden CS-GO veya Valorant oynar?

BF 1'e çoğu kişi için çok olmasa bile single oyunları seven bana çok olan 30 saat verdim. Soruna vereceğim tek cevap "atmosfer" olurdu. Şimdiye kadar oynadığım en iyi atmosferik oyunlardan biri. Buraya yazınca yine oynayasım geldi şimdi. 🙂 Bir de arkadaşlarla rp yaparak oynarsan tadından yenmez.

Geri
Yukarı