Instagram hesabı kapatıldı

341346

Hectopat
Makaleler
1
Eski Instagram hesabımı kapatmak için Instagram desteğe yazdım. Benden kimliğimle beraber selfie halinde fotoğraf istediler. Bende önce T.C. Numaramı gizleyip gönderdim. Kabul etmediler. Sonra mecburi şekilde T.C. Numarasını gizlemeden gönderdim bana herhangi bir mail gelmeden hesabım 5 dk içinde kapanmış. Sorun yaşar mıyım? 1 ay falan oldu hesap kapatılalı.
@Ege Homelander komik olan nedir?
Bu arada kendi instagram hesabım kapatılmadı. Eski olanı kapandı fakat tc sıkıntı çıkartır mı? Onu soruyorum. Başlık değişmiş nedense.

Son düzenleme:
çıkartmaz. instagram'dan bahsediyoruz. yani güvenilir bir uygulama. sizden tam teyit istiyor çünkü bu şekilde birisinin de hesabını kapatabilirsin.

Eski Instagram hesabımı kapatmak için Instagram desteğe yazdım. Benden kimliğimle beraber selfie halinde fotoğraf istediler. Bende önce T.C. Numaramı gizleyip gönderdim. Kabul etmediler. Sonra mecburi şekilde T.C. Numarasını gizlemeden gönderdim bana herhangi bir mail gelmeden hesabım 5 dk içinde kapanmış. Sorun yaşar mıyım? 1 ay falan oldu hesap kapatılalı.
@Ege Homelander komik olan nedir?
Bu arada kendi instagram hesabım kapatılmadı. Eski olanı kapandı fakat tc sıkıntı çıkartır mı? Onu soruyorum. Başlık değişmiş nedense.
Malesef. Konudan alakasız şekilde konu başlığının düzenlenmesini ben de anlamıyorum. Kendileri konuya hakimmiş gibi değiştirmeleri bu forumun en saçma özelliği. Bunu düzenleyen kişileri şikayet falan edebilsek en azından bir adalet / demokratik ortam(ı) olsa.

Anladım. Peki gönderdiğim fotoğrafları siliyorlar mıdır? Sonradan acaba.

Yüksek ihtimalle silmiyorlardır ama işlerine yaramaz sizn yakışıklı haliniz onlara :D

Geri
Yukarı