Instagram içerikler yüklenmiyor

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Dün geceden beri instagramımdaki içerikler gözükmemeye başladı. İnternette gördüğüm birkaç çözümü denedim fakat işe yaramadı. Ayarlar bölümünden işlem yapabiliyorum. Arayüz böyle gözüküyor:

1668604063578.png

1668604070146.png

1668604075672.png

1668604081012.png

WhatsApp'ta da görseller çok yavaş yükleniyor. Acaba sorun metayla falan mı alakalı diye düşünüyorum. Nasıl çözerim bu sorunu?

Selamünaleyküm arkadaşlar. Dün geceden beri instagramımdaki içerikler gözükmemeye başladı. İnternette gördüğüm birkaç çözümü denedim fakat işe yaramadı. Ayarlar bölümünden işlem yapabiliyorum. Arayüz böyle gözüküyor:

WhatsApp'ta da görseller çok yavaş yükleniyor. Acaba sorun metayla falan mı alakalı diye düşünüyorum. Nasıl çözerim bu sorunu?
Aleyküm selam. Hocam Mobil veri ile de aynı sorun oluyormu?

Hocam İstanbul'da patlayan bomba dolayı çok yanlış bilgi paylaşanlar olduğu için Türkiye'de durdurdular diye biliyorum. VPN ile girebilirsiniz.

Instagram Lite, web, Aero denedim hepsinde durum aynı. Farklı hesaptan giriş yapmayı deniyorum aynı. Mobil veri, Wi-Fi fark etmiyor. Tarayıcı değiştirdim hala aynı. Nasıl geçecek bu?

İstanbul'daki patlama sebebiyle yalan haber çıkmasın diye yavaş ve arada sırada tamamen duruyor. VPN ile girerseniz sorun olacağını düşünmüyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı